Kapat

03.09.2015 Perşembe’nin Banko Maçları ve Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

486 İtalya – Malta
Malta grubun tartışmasız en zayıf halkası. Oynadıkları hiç bir maçta direnç gösteremediler. İtalya deplasmanına da yenilgiyi kabullenmiş bir şekilde gidecekleri kesin. İtalya, H Grubu’nda Hırvatistan’ın 1 puan gerisinde ikinci sırada bulunuyor. Zirve için Malta maçı iyi bir fırsat olabilir. İtalya’nın ayağına gelen bu fırsatı kaçıracağını sanmıyorum.
Tahmin Maç Sonucu: 1
485 İsrail – Andorra
Andorra grupta oynadığı 6 maçı da kaybetti. Bu maçlarda kalesinde 23 gol gördü. Son 5 maçında ise 2 ve üzeri farklı yenilgiler aldı. Zorlu fikstürü geride bırakan İsrail’in, Andorra karşısında en az 3 farklı kazanmasını bekliyorum.
Tahmin Maç Sonucu: 1
483 Hollanda – İzlanda
6 maçta 5 galibiyet alan İzlanda liderlik koltuğunda oturuyor. İlk maçta Hollanda’yı 2-0 yenmişlerdi. Yalnız son dönemde takımın önemli yıldızları kulüplerinde başarılı bir dönemden geçmiyor. Bunun milli takıma yansıyacağını düşünüyorum.

Diğer yandan Hollanda , Hiddink ile yolları ayırdı teknik direktörlüğe Danny Blind’i getirdi. Kalan maçlarda hata şansı kalmayan Portakallar’ın kadrosunda çok önemli yıldızlar var. Taraftar desteğini de hesaba katarsak ilk maçın rövanşını farklı alırlar.
Tahmin İlk Yarı Sonucu: 1

482 Çek Cumhuriyeti – Kazakistan
İki ekibin Kazakistan’daki maçını Çekler 4-2 kazandı. O mücadelede Kazakistan oldukça istekli ve cesur oynamıştı, savunmadaki hatalar mağlubiyeti getirmişti. Bu kez daha temkinli olup etkili hücum ayaklarıyla sonuca gitmeye çalışacaklar. Çek Cumhuriyeti maçın favorisi olsa da bana göre Kazakistan’a 3 fark atacak performansta değil. 2 handikaplı tercihte Kazakların çifte şansı ideal duruyor. Kazakistan 2 farklı yenilse bile bu tercih tutmuş olacak
Tahmin Çifte Şans: X2