Kapat

05.05.2015 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri YAYINDA

4 Mayıs Banko Maçlar ve Tahminleri

Android telefon kullananlara müjdemiz var ! bankotahminler9.org mobil uygulaması Güncellendi. Bu güncellemede bildirim özelliği geldi ve bu özellik ile size özel Banko Kuponlar , Hazır Kuponlar , Banko Maçlar, İddaa tahminleri paylaşıldığı an bildirim alacak ve Kazanma şansınızı %100 arttıracaksınız  yüklemek için  buraya tıklayın. Uygulamayı yükledikten sonra lütfen uygulamaya mail adresinizi yazarak yorum atın ve 5 yıldız verin.

706 Bourg-en-bresse – Cholet
Bourg’un son 11 maçının 10’unda sahasında oynayan takımlar kazandı. Son 2 ayda ligte kalma adına çok iyi bir grafik çizdiler. Son 5 maçta hiç kolay teslim olmadılar, deplasmanda şanssızlıklarını kırsalar şansları yüksek olacaktı. Sahalarında 7 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 5 iç saha maçında 4 galibiyet aldılar. Bu 4 maçta 88 sayı ortalaması yakaladılar. Theodore, Smith ve Braud formda. Zaten Theodore’un gelişi ile çıkış yakaladılar. Braud’un oyunu da onun varlığı ile daha istikrar yakaladı.

Cholet son 6 maçta 4 galibiyet aldı. Bu çıkışa rağmen playoff iddiaları kalmadı. Son maçlarda en az 5 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar. Fazla top kaybı yapıyorlar. Deplasmanda 5 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 4 deplasman maçında 3 galibiyet aldılar. Son 9 deplasman maçının 7’sinde en az 83 sayı yediler.

Cholet son 9 deplasman maçının 7’sinde ilk yarı handikapta kalamadı. Bourg son 5 iç saha maçının 4’ünde ilk yarıyı en az 12 sayı farkla önde kapadı. Cholet karşısında da ilk yarıdan üstünlük kurmalarını bekliyorum. Bourg’un son 12 iç saha maçının 9’u ÜST bitti. Cholet’in son 10 deplasman maçının 8’inde en az 155 sayı çıktı. Yüksek skor çıkabileceğini tahmin ediyorum. İY 1 ve ÜST TS:160,5

707 Chalon Saone – Rouen
Chalon’un son 8 maçında sahasında oynayan takımlar kazandı. Playoff yapmaları zor gözüküyor ama kalan 4 maçı da kazanabilirler ve şanslarını son ana kadar kovalayabilirler. Son 8 iç saha maçlarının 7’si ÜST bitti. Son 3 iç saha maçında 92 sayı ortalaması yakaladılar. Hücumlar genel olarak Jason Rich üzerinden oynanıyor. Yüksek yüzde ile üçlük isabeti buluyorlar.

Rouen üst üste 10 maçta 9 mağlubiyet aldıktan sonra son 6 maçta 3 galibiyet aldı ve ligte kalmayı garantiledi. Deplasmanda 4 maçlık galibiyet serisi sonrası son 8 deplasman maçını kaybettiler. Son 5 deplasman maçında ortalama 89 sayı yediler. Trapani, Cook ve Thompson son maçlarda iyi performans sergiledi. Fazla üçlük isabeti buluyorlar.

Rouen’in son 11 maçının 7’si ÜST bitti. Chalon’un son 5 iç saha maçı ve son 9 maçının 7’si ÜST bitti. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum. ÜST TS:156,5

710 Nancy – Le Havre
Nancy son 8 lig maçında 6 galibiyet aldı ve 4. sıra için yarışı sürdürüyor. Son 5 maçın 4’ünde normal sürede 73’den fazla sayı yemediler. Son 6 maçlarının 5’i ALT bitti. Son 5 iç saha maçında 4 mağlubiyet aldılar. Son 6 iç saha maçının 5’inde 75’i bulamadılar. Dar bir rotasyonla oynuyorlar. Duggins, Falker ve Pietrus son maçlarda iyi oynadı. Elmedin Kikanovic ile anlaştılar.

Le Havre kağıt üzerinde iyi bir takım olarak gözükmese de çok başarılı bir grafik çiziyorlar. Son 8 maçta 7 galibiyet ile bu maçta rakipleri Nancy ile 4. sırayı paylaşıyorlar. Son 15 deplasman maçlarının 9’u ALT bitti. Son 11 deplasman maçında 8 galibiyet aldılar. Cox, Greer ve Brazelton formda. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar.

Nancy’nin son 11 iç saha maçının 8’i ve son 20 lig maçının 14’ü ALT bitti. Le Havre’ın son 16 lig maçının 10’u ALT bitti. Düşük skorlu bir maç olmasını bekliyorum. Nancy son 9 iç saha maçının 6’sında handikabı aşamadı. Le Havre da 15 deplasman maçının 14’ünde handikapta kaldı. Konuk ekibin son ana kadar pes etmeyeceğini tahmin ediyorum. ALT ve MS 2 TS:153,5

Malesef buraya daha fazla maç yorumu ekliyemiyoruz. 5 Mayıs Salı Günü bültendeki maçların tüm yorumlarına aşağıdaki butonlardan ulaşa bilirsiniz Şansınız bol olsun

Futbol TahminleriBasketbol Tahminleri