Kapat

07.10.2015 Çarşamba’nın Banko Maçları ve Tahminleri

453 Zonguldak Kömürspor – Silivrispor
Silivrispor ligde dış sahada oynadığı 3 maçta da kaybetti. Çıkılan son 2 maçında skor üretemediğini aktaralım. Ligde maç fazlasıyla liderlik koltuğunda oturan, son 2 maçında 2 ve üzeri farka galip gelen Zonguldak Kömürspor’un, kazanmaya Silivrispor karşısında da devam etmesini bekliyorum. Tercihim Maç Sonucu 1 Olacaktır.
464 Cine Madranspor – 24Erzincanspor
Çine Madranspor ligde geride bıraktığı 6 maçta kazanamadı! 6 maçta 5 yenilgi aldıklarını aktaralım. Ayrıca son 3 maçında rakiplerine gol atamadı. Deplasmanda çıktığı 3 maçtan da puan çıkaran ve ligin namağlup takımları arasında yer alan 24 Erzincanspor’u, 3 puana yakın görüyorum. Tercihim Maç Sonucu 2 Olacaktır.
498 Macaristan – Faroe Adaları
Grupta oynadığı son 7 maçında yenilgi yaşamayan ve gruptan çıkma iddiasını son maçını taşımak isteyen Macaristan’ın, gruptan çıkma şansı bulunmayan, dış sahada çıktığı 2 maçta mağlup olan ve bu maçlarda gol atamayan Faroe Adaları’nı,ndeplasmanda olduğu gibi evinde de mağlup etmesini bekliyorum. Tercihim KG YOK OLacaktır.
503 İskoçya – Polonya
İskoçya’nın grupta kaybedeceği hiçbir şey yok! Polonya karşısında galip gelerek İrlanda Cumhuriyeti’nin, Almanya karşısında puan kaybı yaşamasını bekleyecek. İstenilen sonuçların çıkması durumunda play-off şansını son maça taşımış olacak. Konuk Polonya’da İskoçya karşısında galip gelmek istiyor. Sahaya kazanmak için çıkacak iki takımın maçında karşılıklı goller bekliyorum. Tercihim KG VAR Olacatır.