Kapat

08.01.2015 Şanlıurfa Altılı Ganyan Tahminim

1.Ayak =

Son yarışını aynı pist ve mesafede 2. olan Gökhanın Oğlu(4) yetenekli aprantisi ile ilk şansı almayı hakediyor. Surekli tabela çevresinde sonuçlar alan Satıroğlu(8)’na bu kez Ömer kaya binmesiyle 1. lik şansı oldukça arttı.Uzun mesafeye yatkın Erzanbey(5)’den bu kez çok etkili bir koşu bekliyorum. Ağır kilosuna rağmen bugun farklı koşacağı duyumları aldığım Bekmezkaya(3) ikramiyeye ortak olucak bir başka isimdir.

2.Ayak =

Kısa mesafeleri çok iyi koşan Efehaçım(12) beyaz bayrak ayna yapabilir.Mesafe ayırtetmeksizin her yarışını başarılı koşan Gobak Oğluyam(6) , ilerleyen yaşına rağmen çalışmalarında hazır görunen Bilbay(1) , son yarışında dikkat çeken uçunculuğu ile suruçkan(14) ,çalışmalarını uzun suredir Urfa’da yapan Tatguzeli(5) , ekurili Bircankaya(8-11) , son iki yarışı başarılı Burağım(9) , kısa sprinti oldukça etkili Eyyupbaba(2) ile bu koşuyu kapatabiliriz.

3.Ayak =

Mesafenin kısalması lehine olucak Gunun Şampiyonu(4) gunun tek adaylarındandır. Şayet bu at kötu koşarsa gelicek atı bulmak oldukça zor.Tek olarak öneriyorum

4.Ayak =

Çok formda bir dönemden geçen Mogado(3) lehine mesafede ilk atım.Adana’dan geldikten sonra yaptığı çalışmada sıhhatlı görunen Yazarkaya(1) ve Ömer Kaya ile şansı çok artan Zincirkoparan(5) arasında bir yarış bekliyorum.

5.Ayak =

Kazandıkları yarışlarla ne denli formda olduklarını gözler önune seren Camuzağa(4) ve Pekkurt(10) Mahmut Doğan koşusunda ön planda tutulması gereken atlardır. Bu yarış için çok sıkı hazırlanan Alzenginoğlum(3) ve bu mesafelerin başarılı ismi Şahdemir(11) arasında geçicek olan yarışa uç yarış ust uste kazanan Kolbastı(7) girebilir.

6.Ayak =

Diyarbakır’da ki uçunculuğunden sonra Urfa’da uzun mesafede kazanan Selsebil(3) ilk atım. Arka arkaya yaptığı başarılı yarışlarıyla Fastfirend(2) ,uzun mesafelerde iyi yarışlar çıkaran Sincity(7) , bu yarışa farklı hazırlanan Pennys Song(14), son yarışını çok beğendiğim Last Spartan/6) ve dikkat çekici ikincilikleriyle Bayramoğlu(5) yarışın en şanslı isimleridir