Kapat

08.11.2016 Salı iddaa Tahminleri ve Banko Maçlar

8 Kasım iddaa Tahminleri ‘nden oluşan 4 Banko Maç sizinle. Bugün hazırlayacağınız iddaa hazır kuponlar ‘ınıza ekliyebileceğiniz bu 4 maçı size yazarlarımızın yorumları ile birlikte sunuyoruz. Dilerseniz bu 4 maçı 1 kupon ile birleştirebilir dilerseniz var olan kuponunuza aklına yatan yorumun maçını ekliyebilirsiniz. Her gün paylaştığımız günün en BANKO 4 maçını kaçırmamanızı,  yarında aynı saatte sitemizi ziyaret etmenizi ısrarla tavsiye ediyoruz.:)
commercial photography locations

425 Barnet – Peterborough
her iki ekipte başarısızlıktan kırılıyor. trophy kupası adına hiç bir varlık gösteremeyen ve önüne gelen rakiplere farklı yenilerek kupaya önem vermeyen ekiplerin gruptan çıkma şansları bitmiş durumda. bu yüzden böyle karşılaşmalarda ne olacağını kestirmek gerçekten güç. amaçsız çıkılacak olan karşılaşmada tercihim karşılıklı golden yana olacak.
Tahmin: Karşılıklı Gol:Var
BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK LİDYABET İLE MÜMKÜN! TIKLA , KAYIT OL EN YÜKSEK ORANLARLA BAHSİNİ YAP !
418 Stevenage – Southend
Liginde aldığı başarısız sonuçlarla uğraşırken birde trophy kupasından kurtulma mücadelesi başına dert olan stevenage için işler yolunda değil. defansif oyuna ağırlık veren ekibin karşılaşmalrı az gollü geçiyor. diğer bir tarafta ise gruptan çıkmayı garantileyen southend var. iyi savunmasıyla dikkatleri çeken southend in karşılaşmalarında 1 gol barajı bile aşılmazken bu karşılaşmayı fazla önemsemeseler de yine üst skorlar çıkmayacaktır.
Tahmin: Maç Sonu 2,5 Altı Üstü:Altı

417 Portsmouth – Bristol Rovers
Liginde 5. sıraya kadar yükselmeyi başaran porsmouth tropy kupasında aldığı başarısız sonuçlarla gruptan çıkma şansını hayallere bırakmış durumda. trophy kupasında başarılı olamayarak son sırada yer alan bristol rovers ın da umutları tükenmiş durumda gruptan çıkmak adına kazanmak zorunda olan iki ekibin mücadelesini izlerken her iki tarafında gollerini izleyeceğimizi düşünüyorum.
Tahmin: Karşılıklı Gol:Var
415 Newport County – Afc Wimbledon
Ligine iyi başlayamayan newport oynadığı 14 karşılaşmanın 2 tanesinden galibiyet elde ederek ligin en kötü performansına sahip takımı oldu. troph de de başarısız sonuçlar alan ekip gruptan çıkma şansını kaybederken defansif yönünün zayıflığıyla bol gollü maçlar izlettirdi. championshipe yükselebilme adına iyi bir gidişat sergileyen afc wimbledon ilk 6 mücadelesini ortaya koymuş durumda tropy kupasında da gruptan çıkmayı garantileyen ekip gollü karşılaşmalarla dikkatleri çekerken bu karşılaşmanın da bol gollü geçmesi olası sonuçlar arasında.
Tahmin: Maç Sonu 2,5 Altı Üstü:Üstü