Kapat

09.09.2015 Çarşamba’nın Banko Maçları ve Tahminleri

725 Bosna Hersek – Finlandiya
Finlandiya turnuvadaki geleceğini belki de geçen maçın son saniyesinde attığı basket ile belirledi. Bu maç çok kritik. Fransa ve İsrail mağlubiyetlerinden sonra kalan maçlarda daha fazla kayıp yaşamamaları gerekiyor. İlk yarıdan daha dikkatli bir Finlandiya görebiliriz.
Tahmin İlk Yarı Sonucu: 2
729 Letonya – Ukrayna
Fesenko durunca Ukrayna da duruyor. Randle’ın bireyselliği takıma bence katkı vermiyor. Estonya’ya karşı kaybetmeleri de durumun vahametini net şekilde ortaya koydu. Letonya ise bu turnuvada hücumda biraz tıkansa da savunmada enerjisini iyi kullanıyor. Bu maçta Ukrayna’yı 65 sayının altında tutacaklarını düşünüyorum. 143,5’luk barem sınırdan alt olabilir.
Tahmin Altı Üstü: Altı
730 Polonya – İsrail
İsrail, Bosna karşısında saç baş yoldurttu. Uzatmanın sonunda da galip gelemediler. Eliyahu’nun her maç ekstra oynaması gerekiyor.

Polonya da tatsız takım. Gortat fazla zorluyor ve bu, takımın bütün ahengini kaçırıyor. İsrail’in 6 fark yemeyeceğini düşünüyorum.
Tahmin Maç Sonucu: 2

737 Rusya – Fransa
Rusya kötü, Rusya vasat. Estonya ve Bosna karşısında biraz daha etkili görüneceklerdir. Fakat Fransa’ya rakip olabilecek organizasyona sahip değiller. Fransa ise 3/3’ün ardından biraz daha rölantide oynayacaktır. Tercihim 148,5’tan alt.
Tahmin Altı Üstü: Altı