Kapat

1 Ağustos 2020 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

1 Ağustos 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Djurgardens – Hacken
Oynadıkları futbol üstünden bir favori gösterecek olsak bu takım Hacken. Özellikle de son dönemdeki çıkışıyla. Bu sezon sadece Mjallby’e kaybettiler ve son Göteborg derbisinde de aslında kazanma noktasında yeterli fırsatları yakaladılar ancak Tuominen’deki formsuzluk skorun lehlerine gelişmesini engelledi. Söderlund’un bu maça yetişip yetişmeyeceği belirsiz. Şayet yetişmezse, en uçta Tuominen’in değil Ali Youssef’in başlamasını bekliyorum. Hacken taraftarları da böyle düşünüyordur.

Djurgarden’da Barkroth ve Chilufya’nın sakatlıkla boğuşması sebebiyle kanat bölgesinde eksiklik yaşanıyor. Zaman zaman bek oyuncuları kanat olarak görevlendiriliyor. Hücum bölgesinde katkı bekledikleri Ring, Kujovic, Radetinac ve Holmberg gibi isimler pek formda değiller. Kazandıkları birçok maçta ya penaltı ya da duran top faktörü devredeydi. Set oyununda çok da ikna edici bir hücum performansları yok. Hâl böyleyken ben Hacken’ın burada kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

Atalanta – Inter
Öncelikle Atalanta’nın bu sezon yaşadığı parlak sezonun rastlantı olmadığını biliyoruz. Geçtiğimiz sezon başlayan yükseliş devam ediyor. Kuşkusuz Gasperini’nin payı çok büyük. 100 gol barajını aşmak Atalanta için tek hedef. Bahis severler için bu durumun avantaja dönüşmesi muhtemel görünüyor.

İnter’in ne yapacağını düşünmeden Atalanta’nın gollerine yönelmek mantıklı tercih olacak. Ev sahisi 1,5 üst bahsi, değerli bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Arsenal – Chelsea
FA Kupası finalinin gediklisi ve kupayı en çok kazanan takım unvanına sahip olan Arsenal, genelde final oynama meziyeti olan bir takım olmasa da bu türden serüvenlerde hikaye yazmasını biliyor. Rakip de Chelsea olunca elbette reaksiyon verme isteği ve ihtimalleri de artabilir.

Chelsea ise bu aşamaya kadar Liverpool, Man.Utd ve Leicester’ı geçerek geldi. Final mücadelesi olduğu için kontrollü bir karşılaşma beklentim var. 2-3 gol aralığında bir mücadele bekliyorum.