Kapat

1 Haziran 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

1 Haziran 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Tenerife – Las Palmas
La Liga 2’de, güç dengesi açısından oldukça keyifli geçmesini beklediğim bir karşılaşma. İki takım ligi çok yakın puanda bitirdiler ancak Las Palmas, ligin son haftalarında yakaladığı form durumu ile birlikte bu maça bir adım önde geliyor. Tenerife iyi bir sezon geçirse de son haftalarda bu görüntüyü koruyamamıştı. Play-off’larda güzel bir futbol izleyeceğimizi düşünüyorum. İki takım da bu maçta skor bulabilir.

İtalya – Arjantin
Avrupa Kupası şampiyonu ile Copa America şampiyonu Finalissima’da karşı karşıya geliyorlar. İtalya son dönemde beklenmeyen sonuçlar aldı ve Dünya Kupası’na gitme şansını yitirdi. Bu onlar adına beklenmedik bir durumdu. Arjantin de geçtiğimiz yaz Messi önderliğinde Copa America hasretine son verdi ancak özellikle Messi’nin bu yılki formsuzluğu düşündürücü. Ancak gerçekten özel olan bu maçta motivasyonlar yüksek olacaktır. Tercihim karşılıklı gol var.

Polonya – Galler
Galler birçok maçta ürettiği skorlarla sürpriz sonuçlar alabilen bir takım. Son dönemde oldukça iyi bir form grafikleri var. Polonya ise her zaman gol yollarında tehlikeli olabilecek bir takım. Onlar da takım olgusu olarak harikalar yaratamasalar da maçta sürpriz bir gol bulabilme konusunda daima adaylar. Hücum performansları açısından beklentim yüksek. Ben iki takımın da gol bulacağını düşünüyorum.


M. Swallows – C. Town All Stars
İki takım da son haftaları oldukça formsuz geçiriyor. Swallowsi çıktığı son 4 maçı kazanamazken, Cape Town çıktığı son 3 maçı kazanamadı. Skor üretmekte zorlandıklarını da söyleyebiliriz. Gol bulma konusunda Swallows, rakibine göre biraz da olsa daha iyi. Ancak buldukları skoru korumak konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Dengeli bir ilk yarı bekliyorum. Tercihim bu maçın ilk yarısında eşitliğin bozulmaması yönünde.