Kapat

1 Mayıs 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

1 Mayıs 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cumartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Peterborough – Lincoln City
Lincoln City, sezonu liderlik koltuğunda götürdükten sonra büyük bir düşüş sonucunda kaybetse de en azından play off yapmayı başardı. Peterborough ise şampiyonluk şansını hâlâ sürdürüyor. Ben bu karşılaşmada her iki takımın da skor üretebileceğini düşünüyorum. Karşılıklı gol görebiliriz.

S. Wednesday – Nottingham F.
Nottingham Forest, deyim yerindeyse haftalar önce ununu eledi ve eleğini astı. Ligde kalmayı garantilemişlerdi. ve o noktadan sonra da odaklanmakta sorun yaşadılar. Son haftalarda galibiyet alamıyorlar. Sheffield Wednesday ise işini artık mucizelere bıraktı. Kalan iki maçlarını kazanıp rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecekler. Ben Sheffield’ın son kozlarını oynayarak bu maçta kazanacağını düşünüyorum.


Bradford – Scunthorpe
Bradford City’nin ligde bir amacı kalmadı fakat rakibi Scunthorpe, bir puan aldığı takdirde ligde kalmayı garantileyecek. Bu açıdan kritik bir karşılaşma olacak. Deplasman ekibi, rakibinden daha konsantre olabilir. Mağlup olacaklarını düşünmüyorum.


Shrewsbury – Oxford
Oxford United, altındaki takımların hafta içerisinde eksik maçlarını tamamlamasıyla birlikte play off potasının dışına düştü ancak form olarak oraya girebilecek gibi gözüküyorlar. Bence kalan iki maçta alacakları dört puan onları play off’a sokabilir. Bu karşılaşmada Shrewsbury Town karşısında galibiyete uzanacaklarını düşünüyorum.