Kapat

1 Ocak 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

1 Ocak 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Al Wasl FC – Al Ahli Dubai
İki takım arasında oynanan son beş karşılaşma karşılıklı gollerle sonuçlandı. Al Wasl, üç haftadan sonar kazanmasını bildi. Shabab Al Ahli Dubai Club, son dört haftada sadece bir galibiyet elde etti. Kazanmak için hücum oyununu ön plana çıkarmasını beklediğim iki takımın mücadelesinde tercihim gollerden yana olacak.

S. Wednesday – Derby County
İki ekip, oldukça sıkıntılı durumda. Kazanabilmek için bir istikrar henüz yakalayamadılar. Sheffield Wednesday, son üç maçtan 7 puan almasını başardı. Derby County, geride kalan üç haftada 6 puan aldılar. Oyunun belirli bölümlerinde riskleri almalarını bekliyorum. Taraf bahsi oldukça riskli. Tercihim 2-3 gol aralığı olacak.


Everton – West Ham
Everton, topa sahip olduğu anda her takım için tehlikeli bir takım olma potansiyeli var. West Ham ise henüz ritim kazanamadı. Everton favori olsa da yüksek skorlu bir mücadele oynayacağını düşünmüyorum. Sürpriz olma ihtimalini de düşünerek, tercihimi gollerden yana kullanacağım.


Manchester Utd – Aston Villa
Manchester United, kendisinden beklenenin üzerine çıkarak vites arttırdı. Skoru bulduktan sonra ise doğru oyun anlayışıyla oynadıkları için kazanıyorlar. Ayrıca 90 dakika içerisinde mücadeleden hiç kopmuyorlar. Aston Villa ise çıkışta olan bir başka ekip. Ev sahibi favori olsa da formda ekibi karşısında güvenebilmek kolay değil. Tercihim 2-3 gol aralığı olacak.