Kapat

10.10.2015 Cumartesi’nin Banko Maçları ve Tahminleri

213 Elche – Mirandes
İspanya 2. Ligi’nde ligi iki sırada tamamlayan takımlar direkt olarak La Liga’ya yükselecek. 3 ve 6. sıradaki takımlar da Play-Off oynayacak. Elche şu anda 6. sırada ve en azından bulunduğu yeri korumak istiyor. Onlar için şampiyonluk gerçekçi bir hedef değil. Özellikle kendi sahalarındaki maçları kazanırlarsa ilk 6 takım içinde tutunabilirler. Mirandes ligin orta sıra takımlarından biri. Play-Off’a konsantre olan Elche’yi galibiyete daha yakın görüyorum Tercihim MS1 Olacaktır.
113 Kazakistan – Hollanda
Hollanda için işler hiç iyi gitmiyor. Çok önemli yıldızlara sahip olmasına rağmen bu elemelerde istediği ritmi bulamayan Hollanda’nın kalan iki maçını da kazanması gerek. İstediği futbolu oynamasa da Hollanda her zaman çok tehlikeli bir takım. Kazakistan deplasmanı zor geçecektir. Astana Arena’daki suni çimde oynamak Hollanda’nın en büyük handikabı olacak. Ama yine de Hollanda’nın skor değiştirebilecek yıldızlarına güveniyorum. Tercihim HANDİKAP 1 Olacaktır.
112 İzlanda – Letonya
zlanda gerçekten büyük bir başarıya imza attı. Tabii bu başarının altında İsveçli teknik adam Lars Lagerback’ın çok ciddi katkısı bulunuyor. Oynadığı 8 maçın 6’sını kazanarak zirvede bulunan İzlanda sistemi ve takım savunmasıyla bu maçta ağır basıyor. Letonya’nın yapabilecekleri sınırlı. İzlanda standart performansıyla bile bu maçı kazanır. Tercihim MS1 Olacaktır.
117 Hırvatistan – Bulgaristan
Hırvatistan grupta son iki maçında gol dahi atamadı. Hırvatistan Federasyon Başkanı Davor Suker de teknik direktör Niko Kovac’ın görevine son verdi. Hırvatistan bu maçta bence daha üretken olacaktır. Bulgaristan karşısında daha üretken ve daha golü dönük bir takım izlememiz muhtemel. Bence Hırvatistan bu maçı galibiyetle tamamlar. Tercihim MS1 Olacaktır.