Kapat

10.10.2019 Banko İddaa Tahminleri ve Banko Maçlar

10 Ekim 2019 Banko Maçlar ve Tahminleri

Rusya – İskoçya
Uluslar C Ligi 1. Grup’ta alınan liderlik, ister istemez EURO 2020 Elemeleri I Grubu’nda bir rahatlığa dönüştü. İskoçya, üst üste aldığı yenilgiler ile sanki burayı pas geçip, tamamen Uluslar Ligi’nden gelecek bilete odaklanmış gibi gözüktü…

Rusya da orada averajla kaybettiği şansı burada almak için daha dikkatli davranıyor ve Belçika ile gruptan çıkma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Üst üste 5 maç kazandılar, bu karşılaşmayı da kazanıp turnuvaya gitmeyi garanti altına almaya çalışacaklar… Birçok senaryoyu kapsayan “2-3 GOL” tercihi, ideal seçim gibi duruyor.

İskoçya U21 – Litvanya U21
San Marino’yu yenmek normaldi ama Hırvatlar karşısında geri dönüp kazanmak, hem de bunu Sibenik’te başarmak büyük alkışı hak etmeli… Litvanya ise Çekya ve Yunanistan deplasmanlarında kaybetti, şimdi de Edinburgh’ta şansını deneyecek…

İskoçlar’da Hırvatistan karşısında geri dönüşün mimarı olan Connor McLennan dışında, gelişimlerini yakından takip edip keyif aldığım Lewis Smith ve James Scott da aday kadroda kendilerine yer buldu. “2-3 GOL” ideal seçim gibi duruyor.

Hollanda – Kuzey İrlanda
Almanya’yı Hamburg Arena’da müthiş bir geri dönüşle sürklase eden Hollanda, sonrasında da Estonya deplasmanında güle oynaya kazanmasını bilmişti. Uluslar A Ligi 1. Grup’ta zirvede yer aldıkları için “ekstra bilet” ceplerinde ama virgil van Dijk komutasında, Babel ve Wijnaldum gibi tecrübeli isimlerin de katkısıyla haysiyetli bir futbol ortaya koydukları da gerçek…

Almanya karşısına çıkana kadar “tek farklı” galibiyetlerle ilerleyen Kuzey İrlanda ise Uluslar Ligi’nden elde edemediği ekstra şansı burada kullanabilecek mi? Kalan fikstür oldukça zor, Hollanda karşısında ilk yarıdan direnmeleri şart!

Hırvatistan – Macaristan
Hırvatistan, Azerbaycan deplasmanında önemli sayılacak puan kaybı yaşadı. Macaristan karşısında telafi için sahada olacak Hırvatistan’ın en büyük kozu her zaman olduğu gibi Modric olacak. Ayrıca İnter’de etkin bir performans sergileyen Brozovic, ikili oyunda Macaristan’a sorun çıkarak oyunculardan biri.

Macaristan, grup mücadelesine iyi başlamıştı. Hırvatistan galibiyeti ile öz güven kazanan Macaristan, iki Slovakya yenilgisiyle bu öz güveni kaybetti. Hırvatistan, işini şansa bırakmayacak kadar tecrübeli ve kaliteli. Hırvatistan galibiyeti, bu mücadele için ideal bir tercih olacaktır.