Kapat

10 Eylül 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

10 Eylül 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Club Brugge – Oostende
Club Brugge, Gent karşısında aldığı 6-1’lik mağlubiyet sonrasında büyük bir şok yaşadı. Uzun süredir bu tarz bir mağlubiyet aldıklarını görmüyorduk. Acilen toparlanmaları gerekiyor. Oostende ise son iki maçında sahadan puan çıkartmayı başaramadı. Club Brugge’un ilk yarıdan skoru almak isteyeceğini düşünüyorum. İlk yarıda ev sahibi galibiyeti denenebilir.

S. Gijon – Leganes
Sporting Gijon, dört maçta 10 puanla beraber ligde şimdilik zirveye oturdu. Sadece Tenerife karşısında skor üretmeyi başaramamışlardı ve 0-0’lık beraberliğe razı olmuşlardı. Bu karşılaşma da çok gollü geçmeyebilir fakat ev sahibi ekipten galibiyet bekliyorum. Güzel orandan Gijon galibiyeti denenebilir.


Lorient – Lille
Lille, geçtiğimiz sezon çok sağlam temeller üzerinde kurulmuş iyi bir savunma takımıydı fakat menajer değişikliğiyle birlikte bu özellikleri biraz onları terk etmiş gibi duruyor. Dört maçta dokuz gol yediler. Bu sezon geçtiğimiz sezonki performanslarının olmayacağını elbette düşünüyorduk fakat bu kadar kötü bir başlangıcı onlar da beklemiyordur. Lorient’in de hücumda çok etkili olamayacağını düşünüyorum. Bence 2.5 gol barajı aşılamaz.


Birmingham – Derby County
Derby County, geçtiğimiz sezonki feci performansının ardından yeni sezona biraz daha toparlanmış bir şekilde başlamayı başardı. Beş maçta altı puan, onlar için şimdilik fena durmuyor. Birmingham City ise savunmadaki performansıyla birlikte sezona kötü başlamadı. Bu savunma performansını sürdürürlerse sezon içerisinde isimlerini sıkça zirveye yakın görebiliriz fakat devamlılığı olacak mı göreceğiz. Bu karşılaşmanın ilk yarısında beraberliğin bozulmayacağını düşünüyorum.