Kapat

10 Kasım 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

10 Kasım 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Telekom Bonn – Alba Berlin
Alba Berlin, yoğun fikstürünün devamında şimdi de BBL Kupası mücadelesine çıkacak. Rakipleri Telekom Baskets, henüz Almanya Ligi’nde başlangıcı yapmadı fakat kadrosunda yetenekli ve oldukça üretken isimler bulunuyor. Chris Babb da ülkemizde daha önce Bahçeşehir’de forma giymiş bir isim ve bu sezona da oldukça iyi başladı. Yüksek tempoda oynadıkları Braunschweig ve Oldenburg maçlarını kazanarak bu sezon iddialı ekiplerden olacaklarının sinyallerini verdiler.

Konuk ekip Alba Berlin ise Euroleague ile beraber sezonu çoktan açmıştı. Oynadıkları tempolu ve dış şuta verdikleri önemi biliyoruz.

Ben bu karşılaşmada Telekom’un fikstür sıkışıklığından dolayı yorgun olan Alba Berlin’e sorun çıkarabileceğini düşünüyorum fakat ilk tercihim ev sahibi sayıları olacak. Ev sahibi ekip 79.5 baremini aşar.

Aris Thessaloniki – Iraklis Saloniki
İki takım da Yunanistan Basketbol Ligi’nin ortalama ekiplerinden. Fakat bu denk ekiplerin mücadelesinde kaliteli ellerin önemi mücadeleyi daha da etkileyecek. Aris’te Dimitrios Flionis ve Quenton DeCosey’e büyük iş düşüyor. Bununla beraber Iraklis ligde ilk açında Paok’a karşı galip gelse de kendilerini çok daha zorlu bir mücadele bekliyor ve Kavvadas boyalı alanda katkı yaratabilir.

İki ekibinde birbirine üstünlük kuracağı farklı alanlar bulunuyor. Bundan dolayı mücadelede taraf bahsine girmek yerine sayı bahsine yönelmek daha mantıklı olur.

Ben bu karşılaşmada açılan düşük barem dolayısıyla İlk Yarı 71.5 Üst tercihini önereceğim.