Kapat

10 Ocak 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

10 Ocak 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Crawley Town – Leeds United
Bielsa’nın Leeds’i, bence tekli maçlar için çok uygun bir oyun yapısına sahip değil zira savunmada zaman zaman büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Bununla ilgili sorunlar ilerleyen turlarda ortaya çıkabilir ancak ben bu maçta Crawley Town karşısında sıkıntı yaşamadan gollü bir maç sonucunda tur atlayacaklarını düşünüyorum.

PAS Giannina – Aris
Aris, ligde ikinci sırada yer alıyor ve savunmadaki performanslarıyla birlikte formda gözüküyorlar. Son altı maçta hiç mağlubiyet almadılar. Giannina ise ligde dört maçtır galip gelemiyor ve bence Aris’in iyi savunmasını aşmakta zorlanacaklardır. Ben bu maçta karşılıklı gol olmasını beklemiyorum.

Marine – Tottenham
Jose Mourinho, bu sezon takımını oldukça geliştirdi ve Premier Lig’i kazanmaları zor gözükse de yerel kupalarda başarı elde etmek istiyor. Lig Kupası’nda finale yükseldiler ve bence burada da sonuna ilerleyeceklerlerini düşünüyorum. Gollü bir maç olacağı aşikâr ancak ilk yarıda bence 2,5 gol barajı aşılmayacaktır.

Chelsea – Morecambe
Chelsea ve Frank Lampard için sezon pek iyi gitmiyor. Ligde yaşadıkları üst üste puan kayıplarından sonra Lampard’ın koltuğu iyice sallanmaya başladı. Özellikle Tuchel gibi bir menajer boştayken Chelsea yönetiminin Lampard’a çok sabredemeyeceğini düşünüyorum. Bu maç onlar için muhtemelen rahat geçecektir. Zaten bu maçta da bir aksilik yaşanırsa Lampard için Londra günleri bitebilir. Ben bu maçın ilk yarısında 1,5 gol barajının aşılacağını düşünüyorum.