Kapat

105 Kasımpaşa – Antalyaspor İddaa Tahminleri 3 Kasım

3 Kasım 2018 Cumartesi iddaa Tahminleri / Kasımpaşa özellikle Mustafa Denizli göreve geldikten sonra hiç kaybetmedi. Toplanan 19 puan ve rakiplerinin bu hafta aralarında oynayacak olması doğal olarak fırsat haftasını yanında getiriyor. En son Erzurum deplasmanı biraz hırpalayıcı geçtiğini söyleyebiliriz. 10 maç sonunda ilk kez berabere kalındı. Ama asıl nedeni geniş kadro olmamasından kaynaklı oyunculara çok yük biniyor. Bu hafta öncesinde Khalili-Vaigneu yine sakatlıkları nedeniyle oynayamayacak.

Antalyaspor en büyük çıkış yakaladığı sezonu yaşıyor. 17 puan şu anda rüya gibi açıklanabilir. Acaba küme düşer mi denilen takımı ilk 4 içinde görünce doğal olarak bütün herkes şaşırıyor. Bunda önce takım olgusunu yaratan Bülent Korkmaz da ardından ekonomik dengeleri iyi götüren başkana ben pay çıkartıyorum. İstatistik olarak son 4 maç 2.5 gol altı bitmesi önemli bir done oluşturabilir. Charles sakat, Olcan Adın-Harun Alpsoy-Danilo maç kadrosuna alınmadı.

Bir tarafta çok atan diğer tarafta az yiyen ekibin maçı birbirini dengeler. Kasımpaşa bu kez zorlanacak. Maçın 2-3 gol seviyesinde biteceğini düşünüyorum.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.30
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 9 maçta 8 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Kasımpaşa bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve üzerinde gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 5 maç 2,5 gol üzerinde tamamlandı.

Karşılıklı Gol Var1.30
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez karşılıklı gol oldu. Kasımpaşa bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında karşılıklı gol oldu. İki takım arasında oynanan son 5 maçta 4 kez karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 23.60
Antalyaspor bu sezon deplasmanda, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İki takım arasında oynanan son 3 maçta Antalyaspor 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçın tamamında Antalyaspor ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Diğer tahminler için Futbol iddaa tahminleri ve Basketbol tahminleri katagorileri seni bekliyor.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri