Kapat

107 Peru – Danimarka Dünya Kupası Tahminleri 16 Haziran

16 Haziran 2018 Cumartesi iddaa Tahminleri / Güney Amerika grubunu averajla 5. sırada bitirerek play off oynaması şansı kazanan Peru, play off maçları sonucu 36 yıl sonra kupaya katılma hakkı kazandı. Ricardo Gareca yönetimindeki Peru son 15 maçta kaybetmedi.

Özellikle hazırlık maçlarında başarılı sonuçlar alan ekipte, kanında kokain bulmasından dolayı futboldan men cezası yiyen ülke futbol tarihinin en golcü ismi olan Poula Guerrero gruptaki takımların kaptanlarının cezanın kalkması için Fifa’ya mektup yazmasının ardından cezayı kaldırdılar.

Guerrero’nun kadroya dahil olmasıyla daha da güçlenen Peru kupada sürpriz yapması beklenen ekiplerden bir tanesi olarak gösteriliyor.

Son iki büyük turnuvaya katılamamasının ardından takımın başına Norveçli teknik direktör Age Hareide’yi getiren Danimarka, play off maçları sonucu İrlanda Cumhuriyeti’ni eleyerek Dünya kupasına gitme başarısı gösterdiler.

Hareide, takım savunmasını öncelikte tutan, hücumda da takımın yıldız ismi Christian Eriksen’in liderliğinde ve kanatlarda Pione Sisto ve Yussuf Poulsen’in bireysel yetenekleriyle rakiplerine karşı üstünlük sağlayıp sonuç almaya çalışıyor Bu oyun anlayışıyla oynadıkları son 4 maçta kalelerini gol kapatma başarısı gösterip hiç kaybetmediler.

Bu karşılaşma Fransa’nın ardından grubu ikinci tamamlamak için kritik. Kaybeden ekip gruptan çıkma şansını büyük oranda zora kaybedecek. Savunmayı iyi yapan iki ekipte tedbiri elden bırakmadan disiplinli bir oyun ortaya koyacaktır. Danimarka’yı ileri uçta daha yaratıcı isimlere sahip olmasının da etkisiyle bir adım önde görsem de öncelikli tercihim 2,5 gol altı.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri