Kapat

109 Kosta Rika – Sırbistan Dünya Kupası Tahminleri 17 Haziran

17 Haziran 2018 Pazar Dünya kupası tahminleri ve yorumları / Almanya ile oynadıkları açılış maçını anlattığım Kosta Rika’yı 2006’da çok sevmiştim. Bizimle oynadıkları 1-1 biten 2002 yılından sonra gelişmiştiler. Wanchope harikaydı. Aradan geçen yıllarda o kıtanın sıra dışı takımları arasına girecek sıçramayı yapamadılar.

Bu biraz nüfus, biraz para, biraz gelenek, biraz bulunan bölgeye hakimiyetle ilgili olsa gerek. Sırbistan’ı sürpriz yapabilecek bir ekip olarak görüyorum. İlk kez bağımsız olarak katılıyorlar ve geçmişte Hırvatistan’ın yaptığını olmasa da benzerini yapmaya en azından hırsları yeter.

Ne var ki o anladığınız Hırvatistan bir efsaneler topluluğuydu. Mitrovic ile Navas’ı karşı karşıya getiren bir maç sonu skoru bekliyorum. Yani Navas’ın büyüdüğü Mitro’nun sonuna kadar kovaladığı. Olmadık golleri atabilen, olmadık hataların kahramanı Tosic bakalım ne yapacak? Eğlenceli olmasını beklediğim maçın alt olma ihtimali ile TGS 2-3 arasında kaldım. Ne Mitrovic’i ne Navas’ı kıramam, kupona KG yazıp kaçıyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri