Kapat

11.09.2015 Cuma’nın Banko Maçları ve Tahminleri

145 Benfica – Belenenses
Her yıl olduğu gibi bu yıl da birçok oyuncusunu satarak kasasına 87 Milyon Euro koyan Benfica,ancak satılan oyuncuların yerlerini dolduramadı dersek yeridir.Öyleki geçen yıl içeride oynadığı 17 maçın 15’ini en az 2 farklı kazan.Ancak her şeye rağmen şampiyonluğun en büyük adayılar.
Evinde puan kaybına tahammülü olmayan Benfica,zayıf rakibi karşısında handikaplı galibiyete ulaşacaktır.
Tahmin Maç Sonucu: 1
140 Levante – Sevilla
Juventus’dan Llorante’yi kadrosuna katan Sevilla,Atletico Madrid maçından beklenmedik bir skorla ayrıldılar.Her ne kadar kağıt üzerinde 3-0’lık bir mağlubiyet görünsede takımın mücadeleciliği dikkat çekti.
Levante ise lige beklendiği gibi başladı dersek yeridir.Bu yıl ligde tutunmaları zor gözüküyor.Ligin yeni takımı Las Palmas karşısında bile neredeyse yokları oynadılar.
Ligde 3 puanla tanışmak ve Atletico mağlubiyetini unutturmak isteyen Sevilla maçtan galibiyetle ayrılan taraf olur.
Tahmin Maç Sonucu: 2
137 M’gladbach – Hamburg
Ligde 3’te 0 çekerek kabus gibi başlayan Gladbach,tam da moralleneceği bir rakiple karşılaşıyor.son iki yıldır ligde Play out oynayarak Kalan ligin köklü takımı Hamburg’un bu yıl ki amacı Play Out oynamadan ligde kalmak!Zaten en büyük zaaflarıda deplasmanda kazananamak.
Moral arayan ev sahibi,ilk galibiyetini alarak taraftarların gönlünü alır.
Tahmin Maç Sonucu: 1
135 Paris St Germain – Bordeaux
Ligde gol yemeden ve kayıpsız bir şekilde devam eden PSG,kağıt üzerinde aşırı favori gözükse de zorlanacağı bir rakiple karşılaşıyor.Başta takımın yıldızı İbrahimoviç olmak üzere neredeyse takımın tamamı ülkelerinin milli takımlarında mücadele ettiler ve bunun sıkıntısını yaşayabilirler.Zaten Rakip Bordeaux rakibinin gücünün farkında.
Milli maçlar sonrası yorgunluğunu etkisiyle de maçın az gollü geceçeği kanaatindeyim.
Tahmin Maç Sonu 2,5 Altı Üstü: Altı