Kapat

11 Eylül 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

11 Eylül 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Yunanistan – Çekya
Yunanistan, C Grubu’nu 5’te 5 yaparak tamamladı. Giannis ve Thanasis dışında Kostas Antetokounmpo da son Estonya maçıyla birlikte forma giymeye başladı. Çekya, ev sahibi konumunda olduğu D Grubu’nda son maçta İsrail’i mağlup ederek ikili averaj ile dördüncü sırayı almayı başardı. Fakat genel olarak turnuva performansları çok olumlu gözükmedi.

Çekya, şu ana kadar benim beklentilerimin altında bir turnuva geçirdi. Bence Yunanistan karşısında da şansları düşük. Yunanistan’ın çift haneli bir farkla kazanabileceğini düşünüyorum.

Finlandiya – Hırvatistan
Finlandiya, D Grubu’nu ikinci sırada tamamlamayı başardı. 5 maçta 3 galibiyet aldılar. Son maçta Hollanda’yı devirerek Polonya’nın da Sırbistan’a kaybının ardından ikili averajla ikinci sırayı aldılar. Hırvatistan, C Grubu’nu 5 maçta 3 galibiyet ile üçüncü sırada tamamladı. İtalya ve Yunanistan’a kaybettiler.

Ukrayna ve İtalya ile girilen üçlü averajda üçüncü sırayı aldılar. Finlandiya, oyun olarak beğendiğim takımlardan ama bu ne kadar sonuç veriyor net söylemde bulunmak zor. Hırvatistan ise turnuvada şu ana kadar hiç beğenmediğim takımlardan ama bir yandan da Yunanistan ve İtalya’yı zorlamayı başarmış durumdalar. Biraz daha Finlandiya tarafındayım ama tahmin anlamında önceliğim üst seçenekleri olacak.