Kapat

11 Haziran 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

11 Haziran 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Oulu – Honka
Oulu, bu sezona gerçekten çok kötü bir şekilde başladı. Çıktıkları hiçbir karşılaşmada puan dahi almayı başaramadılar. Çok fazla gol yediler ve hücumda herhangi bir varlık gösteremiyorlar. Honka ise sezona iyi başladı diyemesek de Oulu’nun yanında çok iyi durduklarını söyleyebiliriz. Kazanmak için Honka’nın daha çok şansı olduğunu düşünüyorum. Galibiyetleri denenebilir.

Wexford – Treaty Utd
Treaty United, istikrarsız bir başlangıç yapmış olmasına rağmen hücumda çok fazla sorun yaşamadı. Wexford ise rakibinin tam aksine hücumda neredeyse hiç varlık gösteremedi. Savunmada da sorun yaşadıklarını söyleyebiliriz. Bu karşılaşmada karşılıklı gol çıkmayacağını düşünüyorum.

Türkiye – İtalya
Milli takımımız, EURO 2020 öncesinde turnuvanın en genç ve en dinamik takımlarından biri olarak öne çıkıyor. Savunmada Çağlar-Merih-Kaan gibi oyuncuların yanına sağ bekte Zeki eklenince bence gerçekten müthiş bir savunma takımı ortaya çıkıyor. Kaledeki Uğurcan-Altay ikilisi ve orta sahada Premier Lig kalitesindeki Okay ile Ozan Tufan ise ayrıca değinilmesi gereken isimler. Bu kadro beni çok heyecanlandırıyor. İtalya ise birçok otorite tarafından turnuvanın gizli favorilerinden biri olarak gösterilse de bence o kadar iyi bir takım değiller. Milli takımımız karşısında zorlanacaklarını ve bu maçta yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.


Tunus – Cezayir
Her iki takım da bu karşılaşmaya gelirken daha önce uzun süre maç kaybetmemiş olarak gözüküyor. Hücumda yaratıcı olmalarıyla birlikte iki takımın da savunmada iyi işler yaptığını görüyoruz. Gollü bir maç olmasını beklemiyorum. 2,5 gol barajı aşılamayabilir.