Kapat

110 Almanya – Meksika Dünya Kupası Tahminleri 17 Haziran

17 Haziran 2018 Pazar Dünya kupası tahminleri ve yorumları / Almanya, Avrupa elemelerinde oynadığı on maçı da kazanırken attığı 43 golle Belçika’yla birlikte en golcü takım olmuştu. Bu başarılı performansın ardından ülkedeki beklenti büyük. Fakat Löw’ün başta Leroy Sane’yi (os) kadroya almayarak yaptığı bazı tercihler, kupa öncesi çokça tartışıldı.

Bunların üstüne İlkay Gündoğan (os) ve Mesut Özil’in (os) Londra’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’la verdikleri fotoğraf, Alman taraftarlardan ve kamuoyundan ağır bir baskı görmelerine ve hazırlık maçlarında protesto edilmelerine yol açtı. Almanya’nın kupaya bu nedenlerle biraz sorunlu girdiğini söyleyebiliriz. Mesut Özil’in hafif bir sakatlığı bulunuyor.

Kuzey Amerika elemelerini oldukça kolay bir şekilde geçerek finallere katılma hakkı kazanan Meksika’nın teknik direktörü Osorio, geçen seneki Konfederasyon Kupası’nda yaşanan defansif sorunların ardından daha defansif bir oyun anlayışını tercih etmeye başladı. Bu anlayış şimdilik sonuç vermiş gibi dursa da güçlü rakiplerine karşı ne derece işe yarayacağı merak konusu. Meksika’nın en önemli hücum silahları şüphesiz ki Hirving Lozano (os) ve Chicharito (f) olacak.

Turnuvaya sorunlarla giren Almanya’nın her zamanki gibi yine düşük tempoyla başlayıp turnuva ilerledikçe form tutacağını düşünüyorum. Hazırlık maçlarında aldıkları sonuçlar da bu tezi doğrular nitelikte. Ancak bu maçı da ne yapıp edip kazanacaklardır.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri