Kapat

12 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

12 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Sırbistan – Azerbaycan
Sırbistan, şu anda Portekiz’in de maç eksiğiyle beraber lider. Bunu çok uzun süre ellerinde tutmaları zor gözüküyor zira Portekiz’in sürpriz bir puan kaybı yaşaması gerekiyor. Azerbaycan ise grupta henüz galibiyet alamadı. Sırbistan, liderlik avantajını kaybetmek istemeyecektir. Gollü bir galibiyet alabilir.

Danimarka – Avusturya
Danimarka, gruptan güzel bir şekilde lider çıkacak gibi gözüküyor. Yedi maçın tamamını kazandılar ve şu anda rakipsiz gibi gözüküyorlar. 26 gol attılar ve hiç gol yemediler. Avusturya karşısında da ilk maçta güzel ve farklı bir galibiyet almışlardı. Bu sefer sahalarında yine galip gelebilirler fakat gollü bir karşılaşma olmayabilir. TGS 2-3 bu maç için önerim.


Portekiz – Lüksemburg
Portekiz, grupta maç eksiğiyle ikinci sırada yer alıyor fakat ben Sırbistan’ı geçerek liderliği alacaklarını düşünüyorum. Hazırlık maçlarında da Cristianı Ronaldo çok formda gözüktü. Lüksemburg karşısında gollü bir galibiyet alabileceklerini düşünüyorum. 3.5 gol barajı aşılabilir.


San Marino – Andorra
San Marino, Avrupa futbolunun en kötü takımlarından biri. Gol atmakta dahi uzun yıllar boyunca zorlandıklarını söyleyebiliriz. Andorra, San Marino’yu gruptaki tek maçta mağlup etmişti. Bence bu maçta da rakipleri karşısında oldukça avantajlılar. Ben bu maçta Andorra’nın galibiyete ulaşacağını düşünüyorum.