Kapat

13.10.2015 Salı’nın Banko Maçları ve Tahminleri

451 Güney kore – Jamaika
Bu maçın hazırlık maçı olması , hangi bahisi alacağımız yönünde sıkıntı yaratıyor . Jamaika temmuz ayında concacaf gold cup yari finalinde ABD ile karşılaşıp sans la da olsa 2-1 lık skorla finale kalarak , finalde meksikayla yaptığı maçı 3-1 kaybetmiştir. son olarak 2018 concacaf elemelerinde ise Nikaragua yi deplasmanda 2-0 yenerken kendi evinde 3-2 kaybetmiştir. Jamaika takimi nerede ne yapacağı belli olmayan bir takim . güney Kore yi de geçmişten de az çok biliyoruz , belli bir çizgide ilerleyen gücü belli bir takim . bu maçta karşılıklı goller ve 2.5 üst barajının asilacagini düşünüyorum . taraf bahsi acisindan sıkıntılı keza hazırlık maçı olması en büyük sebep ..
Tahmin: İM:2/1
453 İran – Japonya
İran denilince belki takip etmeyen bilgisi olmayan arkadaşlar olabilir. İran son yılların yükseliş gösteren takımlarından biridir .japonyayı da biliyoruz bu zamana kadar yaptıkları ortada, yakında robotlarla saha cikarlarsa şaşırmamak lazim. Japonya defans anlamında iyi durumda hazırlık maçı olması nedeniyle kg tercihini ideal görüyorum .
Tahmin: İM:1/X
473 Hollanda – Çek cumhuriyeti
Grubumuzda bizide çok yakından ilgilendiren karşılaşmada Hollanda evinde oynamanın avantajı ile favori. Çek Cum. hafta sonu bizim maçta çıktığı gibi yedek ağırlıklı bir kadro ile sahaya çıkabilir. Hollanda’ya kazanmak yetmiyor. Kazanıp Türkiye’nin mağlup olmasını beklemek durumunda. Bu durum Hollanda üzerindeki gerginliği arttıracaktır. Çünki ipler bu kez onların elinde olmayacak. Hollanda sakin kalırsa bu maçı kazanır.
Tahmin: MS:1
477  Türkiye – İzlanda
Kuralar çekildiğinden bu yana İzlanda ile ilgili yorumlarım ve onlardan yana tahminlerim olmuştur. Bugün için dezavantajlarımız olduğu kadar İzlanda’nın gruptan çıkmayı garantilemiş olması gibi avantajlarımızda var. Evet biz son saniyeye kadar savaşan değişik bir ekibiz. Kolayı zor zoru kolay yapabiliyoruz bir anda. İzlanda karşısında bugüne dek 8 maçta sadece 1 galibiyetimiz var. Umarım kazanırız ancak ben rakibimizin de gol bulacağını düşünüyorum
Tahmin: KG:Var