Kapat

13 Temmuz 2020 Pazartesi Günün Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

13 Temmuz 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Kalmar – IF Elfsborg
Elfsborg’un bu yoğun takvimde sürekli aynı 11’le mücadele etmesine ne zamandır bu satırlarda değiniyorum. Perşembe günü 120 dakika oynadıkları Göteborg maçında da 11 değişmedi. Üstelik epik bir şekilde elenerek mental olarak da iyice yorulmuş bir Elfsborg olacak bugün sahada. Her ne kadar ligde henüz yenilmemiş ve Malmö galibiyetiyle gövde gösterisi yapmış bir Elfsborg söz konusu olsa da bahsettiğim detaylar yabana atılacak şeyler değil. Önlerindeki 9 günde 3 maçları daha var ve bir noktada isimlerin dinlenmesi şart.

Aksi halde bir yorgunluk sıkıntısı da baş gösterecektir ister istemez. Kalmar geçen hafta Varbergs önünde yenilirken bahtsızdı. Herrem’in formsuzluğunda hücumdaki tüm yük birkaç isme biniyor. Aslında hocanın ideal hücum 3’lüsünden cayıp farklı kurgular denemesi de bu olumsuz tablonun sonucu. Elfsborg’u yorgun yakalayacak olmaları önemli. İç sahada, doğal çimde de bir baskınlıkları olacaktır. 3 maçlık yenilgi serisini burada bitirebilirler. Ev sahibinin kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

Malmö – Norrköping
Şüphesiz ki haftanın maçı. Açıkçası Tomasson göreve geldikten sonra ne oynamak istediğine bir türlü karar veremeyen, Perşembe akşamı 120 dakikalık bir kupa maçı oynayan ve en kritik ismi Christiansen’den 2 maçtır sakatlığı nedeniyle faydalanamayan bir Malmö’den ziyade, 6 maçta 17 gol atan ve takım halinde çok iyi futbol oynayan bir Norrköping’e bahis almayı yeğlerim. Fakat yine de o iş kağıt üzerindeki kadar da kolay değil. Malmö daha 6 maç sonunda liderin 7 puan gerisine düştü ve burada da kaybetmek hocanın sıkıntıya girmesine sebep olabilir.

2 yıldır şampiyon olamayan camiada hedef kesinlikle şampiyonlukken ilk haftalarda böylesi bir tabloyla karşı karşıya kalınması okları tamamen Tomasson’a çevirir ki hoca da bunun farkında. Her ne olursa olsun bir iç saha faktörü de olacak ve bu yüzden oynadığı futbolla ve diğer detaylarıyla hak etse de Norrköping’e oynamaya çekiniyorum. Malmö’de savunma hattı yorgun ve eksik. Nielsen kupa maçında sakatlanıp kenara geldi. Bengtsson zaten sakat ve yok.

E Ahmedhodzic bu yoğun fikstürde hep sahadaydı zorunluluktan. Bunlar ister istemez Haksabanovic – Nyman – Thern – Bergmann hücum hattının ekmeğine yağ sürebilir. Hücumda istediği ritmi yakayalamasa bile ben Malmö’den o kadar kolay teslimiyet beklemiyorum. Bu yüzden onların da skor üreteceğini düşünüyorum. Haftanın maçında tercihim karşılıklı gol.