Kapat

137 Alanyaspor – Yeni Malatyaspor iddaa Tahminleri 4 Kasım

4 Kasım 2018 Pazar iddaa Tahminleri / Alanyaspor inişleri çıkışları çok ani ve keskin olan bir takım. Önce yenilgi grafiği, sonra 4 maçlık 3 puan serisi ve son 3 maç hiç puan çıkartamaması gibi ortası olmadan devam ediyorlar. Daha hala puan olarak rahat durumda değiller. Bu yüzden çok sert mücadele gücü çok yüksek bir maç olacağını tahmin ediyorum. Barış Başdaş-Welinton-Mbilla-Ufuk Ceylan sakat, Cenk Ahmet belirsiz durumda. Bu eksikler anormal seviyede etkiler mi diye sorarsanız sadece kadro derinliğini azaltır. Onbir açısından büyük erezyonlar olmaz.

Y.Malatyaspor büyük maçları çok seviyor. Fenerbahçe gibi Galatasaray’ı da mağlup ederek haftanın en çok konuşulan ekibi olmayı başardılar. Sadece şuan dikkat etmek lazım büyük maç sonralarında puan kaybedilmiş. Kontrasyon yüksek tutulması lazım. Hep söylüyorum tekrar yineleyelim Erol Bulut bu ligde çok uzak değil büyük bir takımın başına gelecek. Belki hedef kovalamaları bu maddi şartlarda kolay değil ama istikrarı ortaya koymaları son 2 sezonda çok değerli. Takımda kritik bir eksik kalmadı. Sadece Ömer Şişmanoğlu’nun yer alamayacağını hatırlatalım.

Beraberliğin yüksek ihtimal olacağı maçta sınır aşılmaz.

Tüyolar
1,5 Altı/Üstü Alt2.60
Aytemiz Alanyaspor bu sezon, kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı {MatchCount} maç oynadı, bu maçların tamamında 1,5 ve altında gol atıldı.

2,5 Altı/Üstü Alt1.50
Aytemiz Alanyaspor bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez 2,5 ve altında gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 3 maç 2,5 gol altında tamamlandı.

Maç Sonucu 12.30
Aytemiz Alanyaspor bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçı da kazandı. İki takım arasında oynanan son 3 maçta Aytemiz Alanyaspor 2 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçı Aytemiz Alanyaspor kazandı.

Karşılıklı Gol Yok1.80
Aytemiz Alanyaspor bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçlarda taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu 12.90
Evkur Yeni Malatyaspor bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta Aytemiz Alanyaspor 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Diğer tahminler için Futbol iddaa tahminleri ve Basketbol tahminleri katagorileri seni bekliyor.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri