Kapat

14 Aralık Pazar İstanbul At Yarışı Tahmini ve Bülteni

İstanbul’da 6 koşulu bir yarış programı var. Bir süredir devam eden yağış sabah saatlerinde durdu ve hava açık. Pist dereceleri normal diyebiliriz. Kum piste yatkınlığı ile bilinen ve kendine uygun rakipler yakalayan HATUNSUYU, bu yarış için yaptığı hazırlıklarda beğeni topladı. 1000’lik galobu da bu koşu için yeterli olacak. Günün ilk bankosu olarak kuponlara tek yazılabilir. Yarış hayatının ilk 4 koşusunda da beğeni toplayan ve artık yarış kazanacak tecrübeye erişen WHO IS THAT CHICK ise güzel pedigrisi ile dikkat çekiyor. Son 400’lük işini sahaya yansıtması durumunda bugün bu grupta kolay kazanacaktır. Günün ikinci bankosu olarak kuponlara yazılabilir.

Günün ilk ayağında bu yarış hedef yapılarak hazırlanan ve startta kalmaması durumunda etkili bir performans ortaya koyacak olan SAYGILI, altılı ganyanın şablonunda yer almalı. Burada sürpriz arayanlar son koşuları ölçü olmasa da geçmişte zaman zaman ters yarışları bulunan TORUN SETENAY’ı değerlendirebilir.

İstanbul programının en zor koşularından biri günün ikinci ayağı olarak gözüküyor. Buraya bütçe dahilinde fazla at yazmakta yarar var. İdeal mesafesinde koşacak olan ve tempolu bir safkan olduğu bilinen KOCAMANTINAZ, bugün çok ters bir yarış çıkartabilir. Dikkat.

İstanbul programında sürprize açık koşulardan biri de günün 3. ayağı diyebiliriz. Burada yetenekli binicisi ile rakiplerinden ayrılan TRAKYA ATEŞİ’nin gelmemesi durumunda KASAP devreye girebilir. Son yarışı öncesi bu at padoğunda da çok beğenildi.

3 Yaşlı Arap atlarının Handikap koşusu ile altılı ganyan sonlanacak. Kum pistteki tek koşusunda beşincilik elde eden ve Bilgin’in güzel yavrularından biri olduğu konusunda yorumlar yapılan, at sahiplerinin de bu yarış öncesi umutlu olduğu TABUR burada beklenen o yarışı sergileyebilir. Tüm atların ayakları düz bassın, herkese bol şans. At koşar, baht kazanır.

Eko Kupon: 2-3-4-5-6-7-9-10 / HEPSİ / 1-2-3-7 / 1 / 2 / 9