Kapat

14 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

14 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Jönköping – Sundsvall
Sundsvall, inanılmaz bir form grafiği yakaladı. Son beş maçta 15 puan aldılar. Beraberlikleri bile yok. Jönköping ise çok formsuz fakat hücumda fena bir performans sergilemiyorlar. İki takımın da hücumu düşüneceği gollü bir maç olmasını bekliyorum. Karşılıklı gol olmasını bekliyorum.

Helsingoer – Esbjerg
Helsingoer, son üç resmi maçından galibiyet çıkaramadı. Zor bir dönemden geçtiklerini kabul etmek gerekiyor fakat toparlanma şansları olacaktır. Esbjerg karşısında ben onların toparlanmak adına çabalayacaklarını düşünüyorum. Kendi sahalarında bu maçı bence kazanacaklardır.


Bolivya – Paraguay
Paraguay, istikrarsız bir eleme grubu geçiriyor olmasına karşın üst sıralar için iddiasını sürdürmek istiyor. Bolivya’nın çok kötü bir eleme süreci geçirmesiyle de birlikte bence bu maçta puan ve puanlar alma şansları yüksek. Bence bu deplasmandan en azından bir puan çıkartma ihtimalleri çok yüksek.