Kapat

14 Mayıs 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

14 Mayıs 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Astana – Zhetysu
Lig’de 10 maç geride bırakan FC Astana, bunların 8’inden galibiyetle ayrıldı. Son 7 maçından puan kaybı yaşamadı! İç sahadaki tüm maçlarını ise kazandı! Lig’de çıktığı son 8 maçta kazanamayan ve bu maçların 7’sinden puansız ayrılan Zhetysu önünde farklı kazanmalarını bekliyorum. İlk yarı 1.5 gol üstü yazarak oranı yükseltebiliriz.

AL Ettifaq – AL Shabab (Sar)
Al Shabab Riyadh’ın ligdeki son 14 maçının 12’si en az 3 golle sona erdi. Müsabakaların 11’inde ise karşılıklı gol oldu.  Al Ittifaq’ın ise iç sahadaki son maçından 4 gol çıktı. Kuponlara önerim gol bahisleridir.


Thun – Aarau
Lig’de bitime 2 maç kaldı. Bir üst lige direkt yükselme iddiası süren Thun’un, deplasmandaki son 3 maçından 1 puan çıkarabilen Aarau önünde kazanarak bu iddiasını son maçına taşımasını bekliyorum. Oranı biraz daha yükseltmek isteyenler taraf bahsine ek olarak 2.5 üstünü alabilir.


Stade Ouchy – Wil 1900
Stade Ouchy’nin ligde geride kalan son 8 maçının tamamında karşılıklı gol oldu. İç sahadaki son 5 maçının 4’ünde ise en az 3 gol izledik. Wil 1900’ün ise son 5 lig maçının tamamı 4 gol ve üzerinde sona erdi. Yüksek skor beklediğim karşılaşmada kuponlara önerim 2.5 üstü bahsidir.