Kapat

14 Nisan 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

14 Nisan 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Atalanta – Leipzig
İki takım arasında oynanan ilk karşılaşmaya baktığımızda bol pozisyon üretilen, birçok fırsatın değerlendirilemediği, karşılıklı golün bulunduğu bir maç izlemiştik. İki takım da yapı itibarıyla hücuma daha yatkın ve gol atma konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. İlk maçtaki 1-1’lik skorun da bir belirleyiciliği olmadığını düşündüğümüzde, iki takımın da hücum yönünü efektif kullanarak skor üretebileceğini düşünüyorum.

AS Roma – Bodo Glimt
Bu sezon bu iki takım tam 3 kez karşılaştılar ve bu maçlarda Bodo’nun, Roma’ya ciddi anlamda ters geldiğini söylemek mümkün. Norveç takımı bu sezon Roma ağlarına toplam 10 gol bıraktı ve beklenenin çok üstünde bir performans sergiledi. İlk maçta aldıkları 2-1’lik skor avantajını da ellerinde tutuyorlar. Tur öncesi herkes Roma’nın avantajlı olduğunu düşünürken, durum birçok insanda tersine döndü. Ancak Roma tur için tüm kozlarını oynayarak skor arayışında olacaktır. Bodo da sezon genelinde olduğu gibi, bu maçta da bulduğu pozisyonların en az 1’ini gole çevirebilecek bir takım. O yüzden benim tercihim karşılıklı gol var olacak.


Slavia Prag – Feyenoord
İki takım da gol atma alışkanlığına sahip. Slavia Prag bu sezon Konferans Ligi’nde izleyenleri tatmin eden bir görüntü çiziyor ve bol skorlu maçlar izletiyor. Zaten Prag ve Feyenoord bu sezon 4. kez karşı karşıya gelecekler, birbirlerini tanıyan iki takım oldular bu sezon. Oynanan 3 karşılaşmada da en az 3 gol atıldı ve karşılıklı gol oldu. Feyenoord ilk maçtan bir skor avantajına sahip olmamanın baskısıyla, Slavia Prag da saha avantajıyla birlikte turu kendi lehine çevirmeye çalışacaktır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, ben maçta yine en az 3 gol olacağını düşünüyorum.


Barcelona – E. Frankfurt
Barcelona son çıktığı maçlarda, sezon ortasında yakaladığı rüzgarı bir nebze de olsa kaybetmiş gibi görünüyor. Özellikle La Liga’daki maçlarında takım olarak verdiği görüntüden ziyade, sihirli ayaklarından üretim bekler bir görüntü çiziyorlar. Bu konuda da orta sahadaki genç yetenekler Pedri ve Gavi takımı yanıltmıyor. İlk oynanan Frankfurt karşılaşmasında da Barcelona bu anlamda bekleneni verememişti. İlk maçtan çok farklı bir maç izleyeceğimiz düşüncesine sahip değilim ve bu maçta toplam 2-3 gol olacağı yönünde öneride bulunacağım.