Kapat

14 Temmuz 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

14 Temmuz 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Cliftonville – Dunajska S.
Cliftonville, son zamanlarda çıktığı maçlardan mağlubiyetle ayrılıyor. Ancak mücadeleleri ve oyunları onlar adına umut verici. Skor üretiyorlar ve birbirine yakın geçen maçlar oynadıklarını söylemek mümkün. İlk maçta da rakipleri karşısında mağlup olsalar da tur için umut besleyebilecekleri bir skorla 2. maça geliyorlar. Bu sefer daha yoğun bir gol arayışında olacaklardır. Dunajska da güçlü ve skor üretebilecek bir takım. Cliftonville hücumlarından çıkaracakları boşluklarla gol bulabilirler. Tercihim 2.5 üst.

KR Reykjavik – Pogon Szczecin
Pogon, ilk maçta aldığı 4-1’lik galibiyetin rahatlığıyla birlikte bu maça geliyor. Reykjavik, son dönemde kalesinde çok fazla gol gören bir takımdı ve bu ilk maça da yansıdı. Pogon, rahat bir futbol oynayacak olsa da hücumu geri plana atmayacaklardır diye düşünüyorum. Pogon’un bu rahatlığı ile birlikte Reykjavik de kendi evinde skor katkısı verebilir. Gollü bir maçın bizleri beklediğini düşünüyorum. Tercihim 2.5 üst.


Newtown – HB Torshavn
HB Torshavn, formda görüntüsünü ilk maçta da sürdürdü ve tek gollü galibiyetle tur için avantajı elde etti. Torshavn ne kadar formda bir görüntü veriyorsa, Newtown da o kadar formsuz bir grafik çiziyordu. Kendi evlerinde oynayacakları rövanş maçında gol arayan taraf Newtown olmak zorunda. Ancak Torshavn, skoru korumaya yönelik bir oyun oynayabilir. Ben ilk yarıda dirençlerinin yüksek olacağını ve skoru koruyabileceklerini düşünüyorum. Tercihim ilk yarı beraberliği olacak.


Europa – Vikingur Gota
Vikingur Gota, formda görüntüsünü ilk karşılaşmada da devam ettirdi ve kendi evinde tek golle kazanarak tur için avantajı elde etti. Rakip Europa genel olarak gollü karşılaşmalar oynayabilen bir takım olsa da ilk maçta tam anlamıyla isteneni veremedi. Ancak 1-0’lık mağlubiyet, tur için umutsuzluk yaratacak bir skor değil. Bu maçta kendi evlerinde daha istekli olacaklardır Ancak Vikingur Gota’nın da iyi bir takım olduğunu unutmamak gerekiyor. Ben bu maçta iki takımın da skor üreteceğini düşünüyorum.