Kapat

142 Rayo Vallecano – Sevilla iddaa Tahmini

19 Ağustos 2018 Pazar iddaa Tahminleri / Ligin yenilerinden Rayo Vallecano geçen sezonun ortasında takımın başına getirdiği Michel ile yola devam ediyor. Lige çıkınca kadrolarında önemli bir değişim yaşandı. Fran Beltran’ın (os) takımdan ayrılması kayıp olarak görülebilir fakat diğer oyuncular ligin kalitesinin altında kalıyordu. Kadroya birçok iyi oyuncu katıldı. Jordi Amat (d), Jose Pozo (os) ve Gael Kakuta (os) gibi isimler takıma önemli katkı verecektir. Yalnız iki adet kaliteli forvete ihtiyaçları var. Ev sahibinde Santi Comesana (os) ilk haftayı cezalı geçirecek.

Sevilla geçen sezon Girona ile büyük bir çıkış yakalayan Pablo Machin’i teknik direktörlüğe getirerek işe başladı. Kadroda da bir revizyona gittiler. Clement Lenglet (d), Guido Pizarro (os), Steven N’Zonzi (os) ve Joaquin Correa (os) gibi önemli isimler takımdan ayrılırken Joris Gnagnon (d), Sergi Gomez (d), Ibrahim Amadou (os), Roque Mesa (os), Aleix Vidal (os) ve Andre Silva (f) gibi kaliteli oyuncular kadroya katıldı. Avrupa Ligi ön elemeleri için sezonu erken açan ve elemelerde başarılı sonuçlar alan Sevilla’da önemli bir eksik yok.

Sevilla Pablo Machin’le üçlü savunma dizilişine döndü. Kanatları çok etkin kullanıyorlar. Rayo Vallecano iyi transferler yapmış olsa da uyum için zamana ihtiyaç duyacaktır. Konuk ekip sezona üç puanla başlar.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri