Kapat

149 Beşiktaş – Antalyaspor iddaa Tahminleri

26 Ağustos 2018 Pazar iddaa Tahminleri / Sorunlarını çözememiş, kayyuma doğru sürüklenen Antalyaspor oyuncuların oyuna olan tutku ve işlerine olan saygılarıyla ancak bu ligde tutunabilir. Ekonomik nedenlerin ve kulüp organizasyon yapısının sürekli değişiyor olmasının faturası ağır oluyor.

Futbol kulübü yönetmenin çok para harcayarak olmadığının, geçici bir heves olarak kalmayacağının örneğidir Antalyaspor. Beşiktaş ligin hala birlikte oynama pratiği en yüksek, oyuncuların farklı durumlara göre farklı planları uygulama becerilerinin ezberlerinde olduğu, lige ve Avrupa’ya iyi başlayan güçlü bir takım.

Evlerinde zorlanmayacaklarını söylemek yakışıklı olmaz. Antalyaspor direnecektir. Oran bakımından en girilebilecek olan 3.5 üstü. Bunun dışındaki oranlar sıradan. MBS’de iki banko varsa üçüncünün riskinden kurtulmak için ev sahibi kazanır bahsi oynanabilir. Ben 3.5 üstü yazar heyecanla beklerim.

Tüyolar
Maç Sonucu 11.10
Beşiktaş bu sezon ligde oynadığı son 2 maçı kazandı. Beşiktaş bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçı da kazandı. İki takım arasında oynanan son 6 maçta Beşiktaş 5 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 12 maçta Beşiktaş 11 galibiyet elde etti.

İlk Yarı Sonucu 11.30
Antalyaspor bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta ilk yarıları geride kapattı. Antalyaspor bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçın tamamında ilk yarıları mağlup kapatan taraf oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçın tamamında Beşiktaş ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Ev Sahibi
Hakem Halis Özkahya yönetiminde çıktığı 34 maçta 21 galibiyet, 8 beraberlik, 5 mağlubiyet elde etti.

Deplasman
Hakem Halis Özkahya yönetiminde çıktığı 23 maçta 9 galibiyet, 8 beraberlik, 6 mağlubiyet elde etti.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Beşiktaş 6, Antalyaspor 2 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
Beşiktaş 15 gol atarken, Antalyaspor 6 golle karşılık verdi.
6 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
3 maçta karşılıklı gol olurken, 7 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
5 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Beşiktaş 5 ve Antalyaspor 3 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri