Kapat

15.06.2015 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri YAYINDA

15 Haziran Banko Maçlar ve Tahminleri

367 Fildişi Sahili (K) – Norveç (K)
Taraftarı varsa da kusura bakmasın, Fildişi Sahili turnuvanın en dandik iki savunmasından birine sahip. Diğeri Ekvador. Tayland maçında neden ve nasıl bu kadar yüklenme oldu, anlam verememiş ve radyo programında uyarmıştım.
/// Norveç ilk maçta zayıf Tayland’ı rahat geçmişti, Almanya maçında da ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Şimdi sıra birazcık gol şov yapmakta, rakip de buna oldukça müsait.

İddaa Tavsiyesi: MS2 – Norveç 3 ve üzeri fark atar (Rahat gelmesi lazım, turnuvanın şu ana kadarki en güzel golünü atan Maren Mjelde ve favorim Ada Hegerberg’den golleri hunharca sıralamalarını bekliyorum.)

362 AFC United – Ljungskile
Puan tablosunda 10/11 sırada bulunan iki takımın mücadelesi Ev sahibi takımın galip geleceğini düşünüyorum ms=1(2,50) ilk yarı eşitliğin bozulacağını düşünürsek iy=1 iy/ms=1/1(4,50) Skor tahminim (2-1) BU tahminden yola çıkarak üst toplam gol=( 2-3) karşılıklı gol var Handikaplı maç sonucu H1=1,40
Analizler devam ediyor bittikçe maç yorumlarını buraya ekliyeceğim.

 

Malesef buraya daha fazla maç yorumu ekliyemiyoruz. 15 Haziran Pazartesi Günü bültendeki maçların tüm yorumlarına aşağıdaki butonlardan ulaşa bilirsiniz Şansınız bol olsun

Futbol TahminleriBasketbol Tahminleri