Kapat

15 Eylül 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

15 Eylül 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

KF Tirana – Kızıl Yıldız
Futboldan bağımsız olarak yıllardır iki ülke arasında ciddi bir kriz yaşanıyor. Tabii bunun spora yansımaları da özellikle bu tip maçları ölüm-kalım mücadelesi haline getirebiliyor. Kızıl Yıldız, kadro kapasitesi olarak Arnavutluk ekibinden çok daha güçlü bir takım. Sezona da müthiş bir başlangıç yaptılar.

Tirana bir önceki turda Dinamo Tiflis’i geçmeyi başardı. Aslında kolay bir iş değil ama Kızıl Yıldız yakın zaman zarfında Devler Ligi’nde de boy gösterdiği için seviye çok daha yukarıda. Cebelitarık ekibine karşı antrenman gibi bir maç oynayan Kızıl Yıldız için bu maç elbette daha zor geçecek. Sırbistan temsilcisinin mevcut formuyla hata yapmayacağını düşünüyorum.