Kapat

15 Kasım 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

15 Kasım 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Danimarka – İzlanda
Macaristan karşısında epik bir son yaşayan İzlanda, öylesi bir maçın ardından buraya konsantre olmakta zorlanabilir. Son anlarda yenen 2 golün ardından Avrupa Şampiyonası bileti ellerinden uçup gitti. Öyle ki hoca Erik Hamren bile görevden ayrılma kararı aldı o sonucun ardından.

Uluslar liginde de kötü sonuçlar alan ülke için Danimarka deplasmanı bir zulüm gibi olabilir. Danimarka’da İsveç hazırlık maçı öncesi yaşanan covid-19 krizi aşıldı ve birçok as isim bu maçla birlikte sahada olabilecek. Keza hoca ve yardımcısı da. Danimarka favori fakat oran gereksiz düşük. Hem 1 hem de 1.5 üst bekliyorum.

Bulgaristan – Finlandiya
Bulgarla özellikle işin hücum kısmında çok fazla problem yaşıyorlar. Grupta sadece İrlanda’ya gol atabildiler. Finlandiya ise Avrupa Şampiyonası vizesi aldıktan sonra bu maçlarda da fena işlere imza atmadı. Markku Kanerva’nın öğrencileri savunma yapmayı en azından bu tarz denk maçlarda iyi beceriyor. Hücumda ise aman aman bir oyun yok ama sonuç almayı biliyorlar.

Pukki dışındaki isimlerden de katkı almaya başladılar ayrıca. Son Fransa maçını dahi gol yemeden kazanmaları takdire şayandı. Bulgarlar’ın hücumda işi zor. 3 gol çıkmaz

Slovakya – İskoçya
Sırbistan’ı penaltılar sonucu yenerek 1998’den sonra ilk kez bir büyük kupaya katılma hakkı elde eden İskoçya, uzatmalarda bulduğu golle Kuzey İrlanda deplasmanında kazanıp Euro 2020 bileti alan Slovakya karşı karşıya… İskoçya tarafında TD Steve Clarke, Uluslar Ligi sayesinde Euro 2020 bileti aldıklarını oyuncuların unutmaması gerektiğini ve 2022 Dünya Kupası yolu nedeniyle Slovakya karşısında oyunu asla bırakmayacaklarını dile getirdi…

Milli takımla çıktığı ilk maçta Euro 2020’ye gitme hakkı kazanan Slovakya TD Stefan Tarkovic ise Uluslar B Ligi 2. Grup’ta son sırada kalıp bir alt lige düşmek istemediklerini, formayı verdiği herkesten maksimum verim almak istediğini belirtti… İskoçya’nın oyun planı sağlam savunma temelleri üzerine kurulu. Clarke’ın da dediği gibi Euro 2020’ye gitme hakkı kazandılar diye maçı rölantiye almazlar ama ilk 11’de bazı isimler değişebilir. Yine de mantık değişmeyecektir. İlk golü at, ve onu muhafaza etmek için mücadele et!