Kapat

15 Temmuz 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

15 Temmuz 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Palestino – Huachipato
Hücumda son haftalarda vites arttırdığını gördüğümüz iki takım karşı karşıya gelecek. Palestino, son iki resmi maçında puan kaybetmiş olmasına rağmen skor üretmeyi de başardı. Huachipato da son üç resmi maçında hücumda kendini aştı diyebiliriz. Gollü bir karşılaşma bekliyorum. 2.5 gol barajı aşılabilir.

Spartak Trnava – Mosta FC
Spartak Trnava, rakibi Mosta’nın ilk maçta 3-0 öne geçtiği süreci atlatarak maçın sonlarında 3-2’lik skoru yakalamayı başardı. Çok büyük bir avantajı kaçırmış olan Mosta’da moraller bozuk. Spartak Trnava da bu karşılaşmada varını yoğunu ortaya koyarak kazanmak isteyecektir. İlk yarıdan tempolu bir maç olmasını bekliyorum. 1.5 gol barajı aşılabilir.


La Fiorita – Birkirkara
İki takım arasında oynanan ilk karşılaşmada Birkirkara’nın 1-0’lık skorla sahadan galibiyetle ayrılarak ufak da olsa bir avantaj elde ettiğini gördük. İlk maçın sakin ve temposuz olması bizleri yanıltmamalı zira her iki takımın da skora ihtiyacı olacağını düşünüyorum. Gollü bir karşılaşma olabilir. 2.5 gol barajının aşılacağını düşünüyorum.


Coleraine – Velez Mostar
Eşleşmenin ilk ayağında Coleraine, rakibi karşısında öne geçmesine karşın skoru 1-1 olduktan sonra penaltı ve 10 kişi kalmasıyla birlikte Veles karşısında mağlup olmuş oldu. Coleraine’in bu maçta varlık gösterebilmesini bekliyorum. Bence çifte şans için oranları gayet yeterli. Denenebileceğini düşünüyorum.