Kapat

16 Aralık 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

16 Aralık 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Leicester City – Tottenham
Tottenham’daki koronavirüs vakaları nedeniyle hem geçtiğimiz hafta içinde hem de hafta sonunda maçları ertelendi. Maça çıkmıyorlar fakat oyuncular antrenman da yapamadığı için dezavantajları büyük gözüküyor. Leicester City ise küme düşme hattında yer alan Newcastle United’ı farklı geçti ve önemli olan kısım gol yememiş olmalarıydı. Bu karşılaşmada ben iki ekibin de skor üretmesini bekliyorum. Leicester savunması özellikle fazla hata yapıyor. Bence karşılıklı gol görebiliriz.

Chelsea – Everton
Everton için işler Arsenal maçı haricinde son 2.5 aydır hiç yolunda gitmedi. Rafael Benitez’i kovduklarında da bence çok geç kalmış olacak. Benitez, kötü bir teknik direktör olmasa da bu işin artık Everton’da olmayacağı bence çok açık bir şekilde gözüküyor. Anlamsız bir inat durumu var. Chelsea ise önündeki iki dev takımın çok formda olduğu bu günlerde puan kaybetmek istemeyecektir. Kendi sahasında ilk yarıdan etkili bir başlangıçla birlikte skoru alacağını ve ilk yarıyı önde kapatacağını düşünüyorum.


Sampdoria – Torino
İki takım da kupada tur atlamak isteyecektir ve bu yoğun fikstürde pek fazla rotasyona gideceklerini düşünmüyorum. Hem Torino hem de Sampdoria, son haftalarda savunmada problemler yaşıyor. Verdikleri açıkları da rakipleri çok iyi bir şekilde değerlendiriyor. Bu maçta her iki takımın da skor üretebileceği görüşündeyim. Karşılıklı gol var bahsini bu maç için ön plana çıkarttım.


Liverpool – Newcastle Utd
Liverpool, çok uzun süredir mağlubiyet almıyor. Mağlubiyet de değil hatta beraberlik bile almadıklarını söyleyebiliriz. Son iki lig maçında 1-0 kazanmış olsalar da hücumda formdalar ve bu az skor üretimi bence rakiplerin sağlam savunma yapmasından dolayı. Newcastle United, çok yüksek ihtimalle Wolverhampton ve Aston Villa gibi sağlam savunma yapamayacaktır. Liverpool’un kendi sahasında fişi ilk yarıdan çekmek isteyeceğini düşünüyorum. Benim bu maçtaki tercihim iy 1.5 üstü olacak.