Kapat

13 Aralık Salı Adana At Yarışı Tahmini ve Bülteni

1.Ayak =

Ahmet Çelik’in özenle hazırladığı Kıymet(7) bu grubu geride bırakması gerek. gunun en sağlam bankosu olarak öneriyorum

2.Ayak =

Adana pistinde elde ettiği başarılı yarışlarla ilk şansı almayı hakeden Balsu(4) favorim.Her ne kadar babadan uzun çim koşuları koşabilecek bir kanı bıraksada Anneden kan hattı kısa ve kum pist yarışlarında başarılı olabilecek bir fikir veren ve yaptığı ust uste galoplarında iyi durumda görunen Addicted(8) , çok formda olmasına rağmen geçilecek bir rakip bulmayı başaran ama grubun uygunluğundan yine yazmamız gereken Coşkunnil(3),Adanalı unlu at sahiplerinden Baran Cemiloğlunun Tayı Ayşin sultan(1) oldukça formda ve yazılması gereken bir başka isimdir.Surprize ise koştuğu iki kum koşusunda da başarı gösteren Dorleon(5) yazılmalıdır.

3.Ayak =

Mesafe uzadıkça şansı artan Lowman(6) yine lehine pist ve mesafede başta yazılması gereken isimdir.Yarışa tempoyu vericek kalites isim Memphis(1) mutlaka yazılmalıdır.Son yarışlarında ne denli formda olduğunu gösteren Ocean Sound(2) ve herşey istediği gibi olan ve son yarışında kazanabileceği yarıştan ikinci olarak ayrılan bu yarışta çok daha iyi koşmasını beklediğim Rebellion(6) ve Ahmet Çelik idaresinde formuyla bir çarpıyı hakeden(4) Celcius tuttuğum isimlerdir.

4.Ayak =

Bu tip mesafelerde çok başarılı yarışlar çıkaran Bes Of Elif(4) çalışmalarında da göz doldurdu. İlk atım. Hayatının en iyi durumunda olan Dasklyeıon(2) ve bu mesafede koşmasına anlam veremediğim ama kalitesiyle yazılması gereken Camelot(1) arasında bir yarış bekliyorum.

5.Ayak =

Çok uygun bir grup yakalayan Ağita(1) binicisinin de özenle hazırlamasıyla yarışı kazanmasını bekliyorum.

6.Ayak =

Başta Katı Kazan(13) olmak uzere her atın kazanma şansı var. Kapatmayı uygun göruyorum.

Bol Şanslar