Kapat

16 Ekim 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

16 Ekim 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Haka – TPS Turku
Tps Turku hoca değişimine kısa süreli bir reaksiyon göstermişti ki aldıkları 3 galibiyetin 2’si de o dönemde gelmişti ancak sonrasında yine düşüş trendine girdiler. Normal sezonun bitimine kısa süre kala bu maç kritik önem taşıyor. Haka milli ara öncesi zorlu Haka deplasmanıda galip gelmeyi başarmıştı.

Hakkinen ve Bushue gibi iki as ismin cezası problem yaratabilir. Tps cephesinde yaşanan covid krizi sebebiyle takım 1 Ekim’den bu yana karantinadaydı. Yaklaşık 20 gündür resmi maç oynamamaları da bu yüzden. Uzun süreli sakatlar harici eksikleri yok. Sondan bir üst sırada kalıp play-out maçı oynamamak takımların bu maçtaki hedefiyle doğru orantılı. Zorlu eşleşmede iki ekipten de skor bekliyorum.

Fenerbahçe – Bayern Münih
Fenerbahçe Beko, üst üste iki maç kazandıktan sonra CSKA Moskova’yı elinden kaçırdı. Uzatma sonunda, son topu kullanamayınca salondan 1 sayı farkla mağlup ayrıldılar. İyi savunma yapıyorlar. De Colo ve Brown hücumları yönlendiriyor. Bayern Münih ise Trinchieri yönetiminde sezona çok iyi başladı.

İlk hafta Milano’la son saniye üçlüğü ile mağlup oldular. Ardından deplasmanda Alba Berlin ve Maccabi’yi yendiler. İstanbul’a moralli geliyorlar. Fenerbahçe için kolay maç olmayacak. Bayern’in savunması iyi değil. Daha hızlı oynuyorlar. CSKA maçının aksine Fenerbahçe’nin bu maçının daha skorlu geçmesini bekliyorum. 150.5 orandan üst tercihini öneriyorum.

CSKA Moskova – Alba Berlin
CSKA Moskova salı günü Fenerbahçe Beko’yu İstanbul’da uzatmada mağlup etti. 28 sayı atan Will Clyburn takımını galibiyete taşıdı. Rus ekibinde Korona’dan dolayı Milutinov, Strelnieks, Voronov ve Lopotin bu maçta da forma giyemeyecek. Alba Berlin 3 maçı da kaybetti.

3 maçı da farklı kaybettiler. Son olarak Efes’e, Almanya’da mağlup oldular. Henüz geçen yılki seviyelerine ulaşamadılar. CSKA’da eksikler olsa da Moskova’da farklı kazanacağını düşünüyorum. En az 11 fark yaparlar diye düşünüyorum.