Kapat

16 Kasım 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

16 Kasım 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Fransa U21 – İsviçre U21
Grupta oynadığı 9 maçın tamamını kazanan İsviçre, bu maçların 8’ini kazanan Fransa ile son maçta karşı karşıya geliyor. İlk maçta çok daha üstün bir futbol oynayan İsviçre, sahadan 3-1 gibi net bir skorla ayrılmayı başarmıştı. Bu yaş kategorisinde dünyanın en iyilerinden olan iki takım aslında turnuva finali gibi bir maça çıkacaklar. İlk 2 sırayı zaten garantileyen bu takımların derdi lider olarak üst turda yer almak.

Fransa farklı galip gelerek hem lider olmak hem de güç gösterisi yapmak isteyecektir ama bu iş hiç kolay olmayacaktır. Ben İsviçre’yi karşıma almak yerine gollere yönelmeyi tavsiye ediyorum. İki takımın da katkılarıyla bu maçta en az 3 gol çıkacaktır.

Zimbabve – Cezayir
4 gün önce Cezayir’de oynanan maçı kazanan ev sahibi Cezayir, gruptaki avantajı eline geçirdi. Puan farkı ve avantajın Cezayir’e rehavet getireceğini düşünüyorum.

Ev sahibi ekip oyuna skor anlamında ortak olacaktır. 4 gün önceki maçta olduğu gibi gollü bir sonuç bekliyorum. Tavsiyem 2,5 gol üstü bahsi.

Gambiya – Gabon
Grup lideri Gabon rakibiyle Perşembe günü oynadığı mücadeleyi 2-1 yenmeyi başarmıştı. Lideri 3 puan geriden takip eden Gambiya ikincilik için en azından bir puan almaya çalışacaktır.

Sahasında rakibine daha fazla direnç gösterebilir Gambiya. Maçta fazla gol olacağını sanmıyorum, 2-3 gol aralığı bu nedenle tercihim.