Kapat

16 Nisan 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

16 Nisan 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Reading – Cardiff City
Reading, play off potasının bir basamak altında yer alıyor ve artık kaybetme lüksleri yok. Cardiff ise rakibinin hemen altında ve eğer kaybederse muhtemelen play off için tüm umutları suya düşmüş olur. İki ekibin de öncelikle kazanmamaya oynamasını ve hatta Cardiff’in risk alabileceğini düşünüyorum. Günün sonunda çok fazla gol olabileceğini düşünmüyorum. Bence 2,5 gol barajı aşılmaz.

Blackburn R. – Derby County
Blackburn Rovers, uzun süredir maç kazanmıyor olmasına karşın sezonun ilk yarısındaki performansının ekmeğini yiyor ve hâlâ küme düşme hattından oldukça uzakta bulunuyor. Derby County ise rakibiyle aynı şekilde çok da formda değil. Derby’nin Şubat ayından bu yana sadece bir galibiyeti varken Blackburn’uün Mart ayının başından bu yana hiç galibiyeti yok. Ben bu karşılaşmada deplasman ekibi Derby’nin sahadan mağlubiyetle ayrılmayacağını düşünüyorum. Bence denenebilecek bir oran var.

Crawley Town – Cheltenham
Crawley Town, oldukça istikrarsız bir ekip ve bununla birlikte sezonu pek iyi bir yerde tamamlamayacak gibi gözüküyorlar. Cheltenham ise son üç maçta topladığı yedi puanla liderliğini sürdürüyor. 40 maçta sadece 35 gol yediler. Bu karşılaşmada da galibiyete yakın gözüküyorlar, ben bu noktadan sonra liderliği bırakmayacaklarını düşünüyorum. Deplasman ekibi galibiyete uzanabilir.

Peterborough – Northampton
Peterborough, maç eksiğiyle beraber liderin üç puan gerisinde yer alıyor ve bu sezonu üst sıralarda bitirme olasılıkları artık çok yüksek. Northampton ise küme düşme potasında yer alıyor ve oralardan kurtulmaya çalışıyor. Kaliteleri ne kadar yeterli göreceğiz fakat ben bu maçta ev sahibi ekibin maçı kazanacağını düşünüyorum. Oran yükseltmek için ikinci yarıda ev sahibinin galibiyeti tercihini öneriyorum.