Kapat

16 Şubat 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

16 Şubat 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Bradford – Morecambe
Bradford, liderliğe oynayabilecek kadar etkili bir performans göstermiyor fakat play off potasında mücadeleci bir ekip olmayı hak ediyorlar. Yeterince mücadeleci olabildiklerini düşünüyorum. Morecambe ise üç maçtır zaten galibiyet alamadı. Muhtemelen küme düşme hattına düşmeyeceklerdir fakat Bradford gibi üst sıra takımlarına zorluk çıkartabileceklerini düşünmüyorum. Bence Bradford’un galibiyeti için oran gayet uygun. Kazanabilirler.

Blackpool – Rochdale
Blackpool ile Rochdale’in arasında puan tablosunda pek fazla bir fark bulunmuyor. Bu yanıltıcı olabilir çünkü Blackpool’un rakibinden üç maç eksiği bulunuyor ve aralarındaki puan farkı sekiz. Buna rağmen bence Rochdale, son iki maçını da kaybetmiş olmasının sonucunda bir reaksiyon gösterecek ve bu karşılaşmada en azından ilk yarıda direnecek. Bence ilk yarıda geriye düşmeyebilirler.


Stoke City – S. Wednesday
Sheffield Wednesday, küme düşme hattındaki direkt rakibi Wycombe’yi mağlup etti ve çok kritik bir galibiyet almış oldu. Hâlâ küme düşme hattından çıkamadılar fakat şanslarını oldukça arttırdılar. Bu maçta da son galibiyetini 19 Aralık tarihinde almış olan Stoke City ile karşılaşacaklar. Ben bu maçta deplasman ekibinin en azından bir puan alabileceğini düşünüyorum.


Middlesbrough – Huddersfield
İki takım da formsuz bir dönemden geçiyor. Middlesbrough, 20 Ocak tarihinden bu yana maç kazanamazken Huddersfield da 29 Aralık tarihinden bu yana galibiyet alamıyor. İki ekip de hücumda çok yaratıcı olmasa da savunmada fazla sıkıntı yaşıyor. Uzun süre sonra galibiyet alabilmek için iki takımın da baskılı oynamaya çalışacağını ve risk alacağını düşünüyorum. Ben bu karşılaşmada karşılıklı gol bekliyorum.