Kapat

16 Temmuz 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

16 Temmuz 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Beijin Guoan – Hebei
Özellikle Hebei’in hücumdaki yetersizliğinin yanı sıra savunmada sağlam durarak rakiplerine sıkıntı çıkardığını görüyoruz. Beijing Guoan’ın hücum performansı, tek başına karşılaşmayı 2.5 gol üstüne taşır mı çok emin değilim. Bence çok gollü bir karşılaşma olmayacak. 2.5 gol barajının aşılmasını beklemiyorum.

Midtjylland – Odense
Danimarka’da yeni sezon başlıyor. Geçtiğimiz yıl iyi bir performans göstermesine karşın istediğini alamayan Midtjyllan, yeni sezona daha hazır bir şekilde başlamaya çalışacak. Hücumda pek fazla sıkıntı yaşamamışlardı ve bu sezon da hücumda çok fazla sıkıntı yaşayacaklarını düşünmüyorum. Odense ise ligi kapatırken hücumda iyi bir görüntü çiziyordu. Gollü bir karşılaşma olması muhtemel gözüküyor. 2.5 gol barajı aşılabilir.


Kızıl Yıldız – FK Vojvodina
Sırbistan Ligi başlıyor ve geçtiğimiz sezon rekorlar kırarak namağlup bir şekilde şampiyonluğa uzanan Kızıl Yıldız bu sezona da şampiyonluğun en büyük adayı olarak başlıyor. 114 gol atarak gerçekten inanılması güç bir performansa imza atmışlardı. Yine gollü bir maç çıkartmalarını bekliyorum. Bu karşılaşmada 3.5 gol barajının aşıldığını görebiliriz.

Derry City – Shamrock R.
Derry City için işler pek yolunda gitmiyor fakat lider Shamrock’un da hata yapma lüksü yok. Shamrock, son haftalarda biraz fazla puan kaybetti ve artık puan kaybetmek istemiyorlar. Derry City karşısında bence galibiyete uzanma ihtimalleri oldukça yüksek.