Kapat

168 Göztepe – Yeni Malatyaspor iddaa Tahmini

12 Ağustos 2018 Pazar iddaa Tahminleri / Göztepe geçtiğimiz sezon yükseldiği Süper Lig’de oldukça iyi iş çıkarmayı başarmıştı. Bu başarıda önemli pay sahibi olan Tamer Tuna ile yollar ayrılırken takım bir başka eski Beşiktaş futbolcusu olan Bayram Bektaş’a emanet edildi. Bektaş futbol alt yapısını Fransa’da almış bir isim olarak Göztepe’ye önemli katkı verebilir. Göztepe geçen sezon evinde oynadığı son 11 lig maçının sadece ikisinde mağlup oldu. İç sahada bileklerini bükmek oldukça zor gözüküyor. Transfer döneminde Deniz Kadah, Fausto Grillo, Lamina Gassama, Alpaslan Öztürk, Yasin Öztekin ve Samed Kaya ile anlaşan Sarı Kırmızılılar; Rajko Rotman, Selçuk Şahin, Ömer Şişmanoğlu, Canberk Dilaver, Leo Schwechlen, Demba Ba, Günay Güvenç, Sabri Sarıoğlu, Tanju Kayhan ve Milos Kosanovic ile yollarını ayırdı.

Yeni Malatyaspor ise kadrosunu önemli ölçüde korumayı başardı. İstenilen verim alınamayan Gilberto, Emanuel Dening, Aly Cissoko, Nacer Barazite, Sadio Diallo, Doria ve Aytaç Kara ile yollar ayrılırken; Ömer Şişmanoğlu, Ahmed Ildiz, Mitchell Donald, Danijel Aleksic ve Guilherme takıma yeni katılan isimler oldu. Geçen sezonun son bölümünde ciddi bir konsantrasyon sorunu yaşadıklarını ve son 7 maçtan tek galibiyet çıkarabildiklerini hatırlatmam faydalı olacaktır. Farnolle, Azubuike ve Eren Tozlu sakatlıklarından ötürü İzmir deplasmanında olmayacak.

Muhtemel 11’ler

Göztepe: Beto, Gassama, Titi, Wallace Reis, Traore, Poko, Andre Castro, Gouffran, Halil Akbunar, Deniz Kadah, Nabil Ghilas.

Yeni Malatyaspor: Ertaç, Sadık, Mina, Chebake, Buğra, Ahmet, Donald, Adem, Aleksic, Guilherme, Boutaib,

Düşük skorlu geçmesini beklediğim bu müsabakada ilk yarıdan denge bozulmayacaktır.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri