Kapat

17 Ağustos 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

17 Ağustos 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Swansea City – Stoke City
Stoke City, uzun süre sonra Championship’e güzel bir başlangıç yaparak taraftarlarını heyecanlandırdı. Ligde iki maçta dört puan topladılar, kupada da tur atlamayı başardılar. Swansea City ise geçtiğimiz sezon kaçırdığı fırsattan sonra bu sezona pek iyi giremedi. Durumları çok iyi gözükmüyor Elbette toparlanacaklardır fakat ben bu maçta Stoke City’nin güzel orandan galibiyetinin denenebileceğini düşünüyorum.

Blackpool – Coventry
Blackpool, sezona pek iyi başlayamadı. İki maçta sadece bir puan aldılar ve savunmada iyi bir görüntü vermediklerini söyleyebiliriz. Bristol karşısında da beraberliği son dakikada kurtarmışlardı. Zor bir karşılaşma olacak onlar için. Coventry onlardan daha iyi bir başlangıç yaptı. Her iki takımın da skor üretebileceği bir karşılaşma olacağını düşünüyorum. Karşılıklı gol bekliyorum.


Reading – Bristol City
Sezona istikrarsız bir şekilde başlayan iki ekip karşı karşıya gelecek. Reading’in özellikle savunmada zaman zaman aksadığını gördük. Bristol City ise gol atmayı başarabildiği durumlarda puan alabilecek gibi gözüküyor zira savunmada aslında çok dağınık değiller. İki takımın da hücumuna güvenemedim. Toplamda 2-3 bahsini öneriyorum.


S. Wednesday – Fleetwood
Sheffield Wednesday, ligdeki ilk iki maçında dört puan toplarken hiç gol yemedi. Bu tarz yoğun bir ligde düzenli olarak iyi savunma yapmak mümkün olmuyor fakat bunu bir nebze rakiplerine hissettirebilirlerse çok güzel bir sezon yaşayabilirler. Gollü bir karşılaşma olmasını beklemiyorum. 2.5 gol barajının aşılması pek olası gözükmüyor.