Kapat

17 Nisan 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

17 Nisan 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cumartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Blackpool – Sunderland
Sunderland, son haftalarda yaşadığı puan kayıplarıyla birlikte ilk iki sıranın biraz gerisinde kaldı fakat son haftalarda umudunu korumak istiyorsa acilen galibiyetler alması gerekiyor. Blackpool, zor kaybeden fakat kazanmakta da sıkıntı yaşayan bir ekip. Oranı gayet yüksek ve ben bu yüksek oranı kullanarak Sunderland’in karşılaşmayı kazanacağı tercihinde bulunuyorum.

Burton Albion – Plymouth
Play off hedefi kalmayan ve düşme hattından da güvenli bir mesafe uzaklıkta bulunan iki takım karşı karşıya gelecek. Her iki ekibin de savunmada sezon içerisinde istikrar yakalayamadığını ve fazlasıyla gol yediğini gördük. Bu maçta da açık bir futbol görebileceğimizi düşünüyorum. Bence her iki takım da bu karşılaşmada skor üretme potansiyeline sahip. Karşılıklı goller çıkabilir.


Forest Green – Scunthorpe
Forest Green, sezonun büyük bölümünü zirve yarışında götürmüştü fakat son aylarda yaşadıkları büyük düşüş onları play off potasının son basamağına kadar itti. Artık kazanmak zorundalar ve normal şartlarda Scunthorpe, onların kalibresinde bir takım değil. Bu karşılaşmada Forest Green’in son bir kez toparlanmaya çalışacağını ve galibiyete uzanacağını düşünüyorum.


Stoke City – Preston
Stoke City, yaşadığı düşüşün ardından play off trenini kaçırdı ve artık sezonun bu bölümünde kontağı kapattı. Skor üretmekte zorluk çekiyorlar. Karşılarında durumları onlara çok benzer olan Preston’ı bulacaklar. Preston, son maçlarda savunmada da dağılmış bir vaziyette. Bu karşılaşmada Stoke City hücumu onlara ne kadar zorluk çıkartabilir bu bir soru işareti. Gollü bir maç olasını beklemiyorum. 2,5 gol barajı aşılmayacaktır.