Kapat

17 Şubat 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

17 Şubat 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Mansfield – Bolton
İngiltere Lig 2’nin iki orta sıra takımı karşı karşıya gelecek. Mansfield Town, orta sıralarda yer alıyor olmasına rağmen daha kötü bir durumdaydı ve güzel bir çıkış yakalayarak buralara kadar geldi. Bir resmi maçtaki son mağlubiyetlerini 15 Aralık tarihinde almışlardı. Bolton ise son üç maçta topladığı yedi puanla küme düşme hattının yakınlarından uzaklaşmış oldu. İki takım da hücumda son haftalarda iyi işler başardı. Bu karşılaşmada da skor üretebilmelerini bekliyorum. Bence karşılıklı gol olacaktır.

Wigan Ath – Hull City
Hull City için çok kritik bir karşılaşma olacak. Son üç lig maçında galibiyet alamamış olmalarına karşın hâlâ maç fazlasıyla ikinci sırada yer alıyorlar. Bu maça birlikte toparlanabilirler zira Wigan, küme düşme hattında yer alan bir takım. Son yedi resmi maçta sadece bir galibiyet almayı başarabildiler. Bu karşılaşmada Hull City’nin kazanarak tekrar çıkışa geçebileceğini düşünüyorum.


Burnley – Fulham
Ligin bitmesine daha 15 maç var fakat bu maçın Fulham için sezonun kader maçlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Everton’ı yenerek küme düşme hattındaki üç takım arasındaki en iyi takım olduklarını gösterdiler fakat biraz geç kalmış olabilirler. Burnley, puan tablosunda onlara yakın ancak gerçekten iyi futbol oynayan bir ekip. Üç maçlık kazanamama serilerine Crystal Palace karşısında son verdiler ve zaman zaman aldıkları bu tarz galibiyetlerle bizlere küme düşmeyeceklerini gösteriyorlar. Ben bu karşılaşmanın ilk yarısında eşitliğin bozulmayabileceğini düşünüyorum.


Doncaster – Accrington
Play off potasında yer almak için iddialı olan iki takım karşı karşıya gelecek. İki takım da savunmada sezon genelinde ortalamanın biraz üzerinde performans gösterdi. Hücumda ise özellikle Doncaster’ın etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bence bu maçta her iki takım da hücumda sıkıntı yaşamayacaktır. Karşılıklı gol olabileceğini düşünüyorum.