Kapat

179 Beşiktaş – Kasımpaşa Futbol Tahminleri 24 Mayıs

Beşiktaş en son Trabzonspor maçını kaybederek üçüncülük hedefini biraz tehlikeye attı. Gerçi Kasımpaşa maçı kazanılırsa problem olmayacak ama artık konsantrasyon iyice azaldı. Oyuncular gelecek senenin planlaması içinde kalınca sahada varlıkları ile yoklukları arasında zorlanıyorlar. Şenol Güneş sanki veda etmiş ve milli takımın odaklanmasında kalmış. Savunma prensipleri ciddi seviyede S.O.S verirken tek elle tutulur yön Burak Yılmaz form durumu diyebiliriz. Maçı kazandırırsa golcüsünün ateşlemesi ile bunu başarır. Adriano, Gökhan Gönül, Dorukhan belirsiz durumda ben riske atılacaklarını sanmıyorum.

Kasımpaşa takımı çok erken amaçsız kalınca formalite tadında maçlar oynadı. Mustafa Denizli bile ayrılmasına rağmen panik yapmadan sezon sonu yeni teknik adamını seçecek. Trezeguet dışında kadro kalitesini hiç tartışmıyorum çünkü sıradan oyuncular fark yaratamıyorlar. Ramazan Köse, Khalili, Sadiku sakatlıkları nedeniyle oynayamayacak. Kapanıp defans yapacaklarını hiç sanmıyorum.

Gollü ve tempolu maç olur.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.10
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Kasımpaşa bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 11 maç oynadı, bu maçlarda 9 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 13 maçta 12 kez 2,5 üzerinde gol atıldı.

Maç Sonucu 11.15
Kasımpaşa bu sezon deplasmanda, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta da mağlup oldu. Kasımpaşa bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 mağlubiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 5 maçta Beşiktaş 4 galibiyet elde etti.

Karşılıklı Gol Var1.30
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez karşılıklı gol oldu. Kasımpaşa bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 11 maç oynadı, bu maçlarda 8 kez karşılıklı gol oldu. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 8 maçta 7 kez karşılıklı gol oldu. İki takım arasında oynanan son 8 maçta karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 11.35
İki takım arasında oynanan son 5 maçta Beşiktaş 4 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 5 maçta Beşiktaş 4 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Ev Sahibi
Kendi sahasında oynadığı son 16 maçın tamamında gol atma başarısı gösterdi.
69 golle en fazla gol atan 2 takımından biri.
Hakem Mete Kalkavan yönetiminde çıktığı 25 maçta 16 galibiyet, 6 beraberlik, 3 mağlubiyet elde etti.

Deplasman
59 golle en fazla gol yiyen takımı.
Hakem Mete Kalkavan yönetiminde çıktığı 17 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 6 mağlubiyet elde etti.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Beşiktaş 5, Kasımpaşa 3 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
Beşiktaş 23 gol atarken, Kasımpaşa 17 golle karşılık verdi.
1 maç 2,5 gol altında, 9 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
9 maçta karşılıklı gol olurken, 1 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
2-3 ve 4-6 gol aralığında biten 5’er maç bulunuyor.
Beşiktaş 8 ve Kasımpaşa 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.