Kapat

18 Şubat 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

18 Şubat 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Young Boys – B. Leverkusen
Bayer Leverkusen hafta sonu ligde şok yaşadı. Mainz karşısında rahat kazandım düşüncesine kapılan takım son 5 dakikada yediği gollerle iki puan bıraktı. Hücumda kaliteli isimlere sahipler ancak savunmaları son dönemde güven vermiyor. Young Boys oyundan keyif almayan çalışan takım ve Leverkusen karşısında cesur futbol ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Tercihim 2,5 gol üstünden yana.

Granada – Napoli
Napoli hafta sonu Juventus karşısında çok kritik galibiyet aldı. Eğer yenilgi alsalardı bir kırılma yaşanabilir ve sezonun geri kalanı sıkıntılı geçebilirdi. Şimdi yarışta güçlü olacaklar ve Avrupa’da devam etmek istiyorlar. Granada ligde son dönemde vasat performans gösteriyor. Takım savunmasında sorunlar var. Napoli’de bu zaafları iyi kullanacak yıldızlar mevcut. İtalyan ekibinin zor da olsa kazanmasını bekliyorum.